У Одеській національній академії харчових технологій відбулась визначна подія — підписання угоди про співпрацю між вишем, а саме факультетом комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту та компанією KeepSolid — розробником сучасних програм та сервісів, доступних на різних платформах по всьому світу.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту ОНАХТ має всі можливості для навчання it-фахівців вищої кваліфікації: декілька десятків сучасних комп’ютерних класів з постійним доступом до мережі Інтернет та Wi-Fi покриттям, сучасне програмне забезпечення, мультимедійні аудиторії, лабораторії, обладнані експериментальними стендами та приладами, висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, різноманітні місця практик в it-фірмах і на виробництві, читання лекцій запрошеними фахівцями з інформаційної галузі.

Ректор Одеської національної академії харчових технологій Богдан Єгоров підкреслив, що від студентів буде потрібно більше зусиль для того, щоб спробувати себе на практиці в успішній it-компанії — але для цього вони і вчаться. Не буде легко, але буде цікаво, — з цим згоден й директор KeepSolid.

Академія та продуктова компанія йшли назустріч один одному — ОНАХТ демонструє постійну активність та успіхи студентів: багато уваги на факультеті комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту приділяється участі в it-олімпіадах та конкурсах, за останні роки виш неодноразово займав призові місця на різних змаганнях з програмування, комп’ютерного проектування, WEB-дизайну, розробки ігор. Студенти факультету є постійними учасниками міжнародних турнірів, хакатонів.

Додамо, що у рамках угоди студенти ОНАХТ і викладачі факультету зможуть брати участь у семінарах та майстер-класах від провідних фахівців компанії KeepSolid. А для першокурсників заплановані зустрічі під назвою «Вступ в it-спеціальність» та багато, багато іншого.

Комментарии закрыты