Вступна кампанія в Україні стартувала. Документи в цьому році абітурієнти можуть подати через інтернет. Зазвичай в цей період в Одеській національній академії харчових технологій дуже багатолюдно. У цьому році карантин вніс свої корективи — вступне життя тепер вирує онлайн.

Але в приймальній комісії ОНАХТ готові відповідати на питання абітурієнтів і в онлан-чатах на сайті, і за телефонами, і безпосередньо у стінах академії.

Мар’яна Кашкано, відповідальний секретар приймальної комісії ОНАХТ
Ми говоримо про більш, ніж 2,5тис електронних заяв, які надійшли на I курс від випускників шкіл. Ми вже всі їх опрацювали, є багато заяв з першими пріоритетами, що свідчить про впевненість у виборі майбутньої спеціальності. Ми хочемо наголосити, що цього року на всі спеціальності в нашій академії є бюджет. В різних обсягах, зрозуміло. Запрошуємо як на бюджет, так і за контрактною формою навчання.

Серед особливостей цьогорічного вступу щодо оплати навчання, як кажуть в академії, відзначається несуттєве підвищення на інженерно-технічні та технологічні спеціальності і запровадження індикативної вартості навчання.

Мар’яна Кашкано, відповідальний секретар приймальної комісії ОНАХТ
Хочемо звернути увагу на знання законів і прав при вступі. Тому що 18% від вартості навчання можна повертати щорічно. Звертайтесь до нашої академії — ми розповімо, як це зробити. І це дуже важливий нюанс.

Переваг вступу у Одеську національну академію харчових технологій можна назвати безліч, — розповідає секретар приймальної комісії. Вони стосуються різних спеціальностей і різних факультетів. Але найголовнішою і єдиною для всіх перевагою, незалежно від обраної спеціальності, є те, що саме в ОНАХТ можна здобути якісну вищу освіту.

Мар’яна Кашкано, відповідальний секретар приймальної комісії ОНАХТ
Модель надання освітніх послуг побудована таким чином, щоб, незалежно від обраної спеціальності, випускник міг себе реалізувати. І серед переваг можна назвати працевлаштування тому, що це одне з найпопулярніших питань. Не тільки, як я буду навчатися і чому я навчуся в вас, а де я буду працювати.

У ОНАХТ працює потужний Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників. Уже підчас вступної кампанії абітурієнти можуть отримати предметні відповіді на ці питання — є каталог таких підприємств, фірм та організацій, де працюють випускники академії. Подаючи документи, можна ознайомитися з місцями можливої майбутньої роботи і практики.

Мар’яна Кашкано, відповідальний секретар приймальної комісії ОНАХТ
Одеська національна академія харчових технологій, не дивлячись на назву, запрошує на навчання не лише за класичними та традиційними спеціальностями технологічного блоку. Але й за такими спеціальностями, наприклад, як блок адміністрування, менеджменту, маркетингу, блок обробки продуктів, нафтогазового комплексу, екологія, автоматизація, галузеве машинобудування, прикладна механіка та інші. Дійсно, вибір широкий. І перш, ніж подавати заяву на вступ, треба поспілкуватись з нашими представниками. Будь ласка, двері нашої приймальної комісії відкриті.

Додамо, що приймальна комісія ОНАХТ працює щодня з 8-ої до 18-ої години у будівлі на вулиці Канатній,112. Факультети приймають на навчання, і їх викладачі, які працюють у комісії, з радістю нададуть детальні відповіді на всі питання, що хвилюють абітурієнтів та їх батьків. Нам вдалось у приймальній комісії поспілкуватись з майбутніми студентами, які мріють вивчати прикладну механіку, технології вина, ресторано-готельний бізнес, роботехніку — в Одеській національній академії харчових технологій багатий вибір затребуваних та цікавих спеціальностей.

Артем, абітурієнт
Хорошие преподаватели и специальность подходит. Это прикладная механика, а я после колледжа, тоже на техническую специальность учился.

Аліна, абітурієнт
Я училась в колледже от этой академии, поэтому и решила дальше поступать в эту же академию. Я училась на одной специальности, сейчас иду на другую, чтобы было и то, и другое.

Вікторія, абітурієнт
Есть мечта открыть свое личное дело в данной сфере. Прочитав о перспективах, которые предлагает факультет, из всех ВУЗов я выбрала именно это заведение.

Дмитро, абітурієнт
Робототехника и автоматизация. XXI век — это управление роботами. И здесь очень много получаешь знаний.

У приймальній комісії ОНАХТ розповіли, що в цьому році впроваджений мінімальний пороговий бал для бюджетного конкурсу — для всіх спеціальностей він складає 125, а для спеціальності «Публічне управління і адміністрування» відтепер це 140 балів. Магістри цьогоріч також є особливою категорією: всі без виключення вперше складали єдиний вступний іспит з іноземної мови. І важливо, що зараз приймальна комісія оголошує реєстрацію на додаткову сесію ЄВІ з іноземної мови для тих, хто з певних причин не склав або не зміг з’явитися на іспит — ОНАХТ запрошує, реєструйтесь до 25-го серпня, складайте вступний іспит 19-го вересня та вступайте до академії ще цього року.

Мар’яна Кашкано, відповідальний секретар приймальної комісії ОНАХТ
І не соромитися та телефонувати нам з будь-яких питань. Бувають такі випадки, коли потрібна саме допомога приймальної комісії. Бувало і так, що зарахування на бюджет вирішувалося в останні дні прийому через звернення приймальної комісії до Міністерства. Якщо відчуваєте певні сумніви або є технічні проблеми при подачі електронних заяв на вступ — звертайтесь! І для всіх вступників цього року найголовнішою порадою є порада правильно зробити свій успішний вибір! 

Комментарии закрыты