На подвір’ї Одеської національної академії харчових технологій вже вкотре відбувається такий особливий для вступників процес ініціації — посвята в студентів. З давніх-давен викладачі наголошували, що вважатися студентом можна лише після складання першої сесії! Це і є головна посвята — випробовування на міцність сном та шаленим перебігом студентського життя. «Першачки» дещо схвильовані, підбадьорюють один одного та вже знають, за чим прийшли на обрані факультети.

 

Юлія Іщенко, першокурсниця

Це щось неймовірне. Дуже хвилююся, але маю наміри проявити себе.

 

Олександр  Пшеницький, першокурсник

Я обрав факультет економіки та ведення бізнесу, тому що у мене дуже хорошо з математикою. Я в школі саме лучше її знав і мені нравиться… Задачки всякі.

 

На посвяті були представники від кожного факультету. Першокурсниця Анастасія обрала факультет зерна та зернового бізнесу. Пріоритетом у виборі, каже, стали гарні відгуки та неабиякий попит серед абітурієнтів.

 

Анастасія Фастовець, першокурсниця

Прекрасное настроение. Уже поскорее хочется узнать все. Хорошие отзывы. Очень много людей, которые выпустились с этой пищевой академии, потом хорошо устроились.

 

Олег Муратов, начальник південного офісу аудиторської служби України

Друзі, настрій дуже гарний, тому що сьогодні такий дуже гарний день, сонячний! Тим паче сьогодні 225 років з Дня народження нашого рідного міста Одеси! Я дуже хочу, аби багато з тих випускників і першокурсників, які сьогодні зробили перші кроки, шоб вони залишалися в нашій державі, у місті, в регіоні! Щоб вони далі розбудовували нашу державу

 

Студентську команду ОНАХТ, за словами ректора, цьогоріч поповнило понад 2300 осіб. Однак остаточна цифра вступників буде відома лише першого жовтня, оскільки прийом документів ще триває. Відзначити найактуальнішу спеціальність складно. Очільник академії наголошує, варто обирати факультет не лише за красномовністю назви, а обов’язкого прислухатися до поклику серця в «сродній праці»

 

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Якщо хочеш мати успіх у житті, потрібно удосконалюватись, потрібно поглиблювати свої знання у тій професії, яку ти обрав. Полюбиш її — вона полюбить тебе і тоді життя у тебе буде успішним! Випускників багато, а справжніх фахівців мало. От ми готуємо справжніх! Тому я дуже радий, що сьогодні  ми прийняли, поповнили нашу сім’ю першокурсниками. І сподіваємося, що вони стануть не тільки достойними нашими студентами, а й успішними випускниками ОНАХТ. 

 

 

Комментарии закрыты