Одеська національна академія харчових технологій — один з лідерів серед вищих навчальних закладів України — 30 березня зустрічала майбутніх інженерів, механіків, технологів, айтішників, економістів, менеджерів, екологів, товарознавців і так далі. ОНАХТ запросила на День відкритих дверей в Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики імені професора Мартиновського своїх майбутніх абітурієнтів. У залі були презентовані всі 4 інститути академії, 10 факультетів, 21 спеціальність. Відвідування лабораторій, участь у конкурсах, розповіді про студентські досягнення та знайомство з викладачами перемежовувалось на Дні відкритих дверей з виступами молодіжної художньої самодіяльності. Абітурієнтам було цікаве все.

Андрій, майбутній абітурієнт
Я из колледжа промышленной автоматики. Сегодня день открытых дверей и нас пригласили сюда прийти. Я бы хотел поступить дальше по своей же профессии программистом.

Дмитро, майбутній абітурієнт
Я хочу продолжить учиться на факультете автоматизации. Интересовался Пищевой академией. И сегодня пришел подтвердить свои мысли о том, что надо поступать в Пищевую академию.

Олександра, майбутня абітурієнтка
Меня прельщает работа в сфере отельно-ресторанного бизнеса или в сфере кулинарии. Меня заинтересовал факультет инновационных технологий питания и отельно-ресторанного бизнеса. Мне очень понравилось, как меня встретили, разъяснили все. Вопросов у меня, в общем-то, не осталось. И я думаю, что вполне возможно, поступлю в эту академию.

Сам Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики імені професора Мартиновського, де відбувався День відкритих дверей, — це навчально-науковий центр, який об´єднує три факультети: низькотемпературної техніки і технології; прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій; інформаційних технологій і кібербезпеки.  Це одна з найавторитетніших навчально-наукових установ України.

Борис КОСОЙ, директор ІХКЕ ім. В.С. Мартиновського ОНАХТ, д.т.н., проф.
Исторически так сложилось, что стены этого института, который в Одессе известен как Холодильный институт,- всегда ориентировались на самые современные области приложения технологий, связанные с низкотемпературной техникой. А это и космическая техника, криомедицина, военная техника. Все это определяет для нашей страны сегодня ее будущее.

Визначною подією дня 30-ого березня стало відкриття унікального для України музею кріогенної техніки в ОНАХТ. Ми переконалися, що кріотехнології — це наука і дива, тут можлива левітація…

Машини та механізми для отримання холоду демонструють можливості світу низьких температур, його цінність та застосування в житті. Ректор Одеської національної академії харчових технологій Богдан Єгоров підкреслив, що така лабораторія-музей зацікавить не тільки спеціалістів, а й широке коло відвідувачів.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ, д.т.н., проф.
Одновременно когда такие лаборатории демонстрируют генезис, развитие, эволюцию тех или иных способов, технологий, оборудования, то это замечательно не только для того, чтобы здесь работали студенты, но и для того, чтобы любой школьник, одессит, гость города мог ознакомиться с этим. Мы сейчас идем по пути посещения наших лабораторий всеми.

Одразу після відкриття з експонатами музею кріогенної техніки знайомились майбутні абітурієнти вишу. Надалі зазирнути в надзвичайний світ низьких температур зможуть всі бажаючі одесити та гості Одеси.

Комментарии закрыты