Заспівати улюблені пісні одеситів, показати малечі магію науки і запросити в свої стіни абітурієнтів — аби вони пов’язали своє життя з провідним вишем України. 22 вересня на Приморському бульварі відбулась презентація Одеської національної академії харчових технологій. Захід зацікавив не лише тих, хто навесні  закінчить школу, а й тих, кому до вступу до вишу залишається багато років. Адже саме академія знає, як зацікавити людей будь-якого віку.

Катерина Гарбажій, кафедра товарознавства і митної справи ОНАХТ

Сегодня у нас происходит День открытых дверей Одесской национальной академии пищевых технологий и мы представляем наш факультет — технологии товароведения пищевых продуктов и продовольственного бизнеса. У нас представлены такие кафедры, как кафедра технологии молока, кафедра мяса, технологии жиров, косметическая и товароведение.

На таких заходах майбутнім абітурієнтам показують весь спектр напрямків, за якими можна здобувати вищу освіту в Одеській національній академії харчових технологій. Навчальний заклад давно відійшов від традиційних зустрічей в аудиторіях, під час яких хлопці та дівчата і їх батьки сидять за партами. Абітурієнтів запрошують до найбільш мальовничих місць міста, де вони можуть познайомитись з прикладним боком спеціальності, яку оберуть для себе після закінчення школи.

Натела Кордзая, директор Центру маркетингу та реклами ОНАХТ

Мы приглашаем всех желающих, всех школьников города Одессы и области на следующий День открытых дверей Одесской национальной академии пищевых технологий, который состоится 29 сентября, это будет суббота. В 17:00 на набережной возле дельфинария «Немо». Ну, и кроме того, вас ожидает небольшой сюрприз. 5 октября будет также День открытых дверей, но уже у нас в академии по адресу улица Канатная, 112. Это будет такая небольшая интерактивная игра. Заходите к нам на сайт, заходите к нам в соцсети, следите за нами.

Академія відома своїми профорієнтаційними квестами, в яких беруть участь як 11-класники, так і учні молодшого віку. А тому обов’язково попередньо реєструйтесь — і з задоволенням беріть участь в інтерактивних заходах Одеської національної академії харчових технологій.

Комментарии закрыты