Сімейний вікенд із ароматом яблук — такий смачний фестиваль відбувся в парку імені Горького у минулі вихідні. На фестивалі «Яблучний вікенд» розповідали про те, скільки сортів яблук існує, наскільки корисні яблука, які вітаміни і мінерали вони містять, як правильно їх готувати, щоб не руйнувати вітаміни, і як зберігати це джерело на зиму. Серед партнерів і друзів фестивалю — Одеська національна академія харчових технологій, що панувала у кулінарній зоні вікенду.

Катерина ЛАЗУКА, Центр маркетингу та реклами ОНАХТ
Одесская национальная академия пищевых технологий всегда принимает участие в различных городских мероприятиях. Сегодня «Яблочный уикенд в парке Горького». Мы угощаем одесситов и гостей города различной выпечкой от наших факультетов, яблочным вареньем. Рассказываем о преимуществах учебы в нашей академии, показываем мастер-классы, то есть то, чему можно обучиться в академии.

Алла, гостя вікенду
Понравилось, очень любим сладенькое. Попробовали абрикосовое и сливовое варенья, очень вкусно.

Яблука в тренді, а на «Яблучному вікенді» знайшлося місце і для яблук, і для їх сусідів з саду та городу.

Ірина, гостя вікенду
Приятно, когда студенты организуют такие мероприятия. Дегустирую черешневое варенье. Я сама его делаю из белой черешни и хочу сравнить, чем отличается мое варенье от того, что делают другие.

Олена ВОЛЧОК, завідуюча лабораторією ОНАХТ
Мы сегодня угощаем нашими вареньями: из роз, из черешни, из абрикос, яблочное варенье, сливовое, также джемы. Это наши магистерские работы и новые работы наших сотрудников. Например, варенье из яблок у нас сделано с мятой.

Усі, хто прийшов на «Яблучний вікенд», отримали гарний настрій, смачні подарунки та ще й знання про ласощі з яблуками. Факультети технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу, технології зерна і зернового бізнесу, технології вина та туристичного бізнесу, інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу розповідали про себе, а свої теоретичні досягнення тут же, за столом, підтверджували смачною практикою.

Ілона МАЛАКІ, викладач ОНАХТ
Мы показываем здесь наши разработки. Это научная работа, которой занимаются наши студенты на кафедре комбикормов и биотоплива.

Ніна ВОРОНА, викладач ОНАХТ
Это экструдаты из зернового сырья с добавкой щавеля, бурака, рисовый экструдат. Это как кукурузные палочки, только без сахара.

Марина ЧАБАН, викладач ОНАХТ
Вот у нас такие красивые яблоки со сметанным кремом. И ватрушки с яблоками. Готовили наши студенты-первокурсники. — А кто не умеет готовить, может поступить в вашу академию? — Без проблем, всех научим готовить. У нас в академии все готовят.

Родіон, гість вікенду
Пробую вертуту с яблоком, люблю вертуту. Эта отличная на вкус, сразу видно, что готовили профессионалы!

ОНАХТ готує не просто професіоналів, а лідерів у своїй галузі. В академії навчаються за дуже затребуваними і смачними спеціальностями — у цьому переконались відвідувачі кулінарної зони академії  на «Яблучному вікенді».

Комментарии закрыты