9 грудня Одеський національний морський університет відкрив двері для всіх бажаючих вступити до університету в 2018 році. На заході пояснювали правила вступу, знайомили абітурієнтів та їх батьків з усіма спеціальностями ОНМУ, яких після нещодавнього відкриття нових спеціальностей налічується аж 15-ть (п’ятнадцять). Також відбувся майстер-клас «Секрети успішної здачі ЗНО» та екскурсія «Таємниці Водного», більш докладніше далі в сюжеті.

Юність і море – споріднені поняття. Напевно, саме тому у юнаків і дівчат з’являється таке велике бажання отримати морську освіту. Однак, абітурієнти і не здогадуються, наскільки велика і різноманітна романтична морська наука за офіційною назвою – Одеський національний морський університет. Відомий всьому світу «Одеський Водний» увібрав в себе величезний досвід формування фахівця широкого інтелектуального профілю і кращі морські традиції. Тому 9 грудня відбувся день відкритих дверей в Морському Університеті для абітурієнтів та їх батьків.

Наталія Гребенник, начальник відділу маркетингу та реклами в ОНМУ

Мы подготовили очень много интересных мероприятий, мы видим, что к нам пришло уже много гостей, мы ведем статистику больше 200-сот человек – абитуриентов  заинтересовались нашим мероприятием. Сейчас наши деканы и директора институтов расскажут о специальностях, по которым готовят в нашем университете. После этого мы пригласим всех детей на мастер- класс по успешной сдаче ЗНО по разным предметам, в частности мы расскажем как подготовиться и не переживая легко сдать ЗНО по математике мы этим занимаемся уже много лет и у нас есть клуб «Лидерство Успех Бизнес» куда мы приглашаем всех школьников и мы готовы подготовить их для успешной сдачи ЗНО.

Звичайно на заході були презентовані відділення ВИШу.  Факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки  ОНМУ – найстаріша кузня інженерів морського флоту. Він був створений в 1918 році. З нього все і почалось. В наступному році факультет буде відзначати річницю – 100 років Сьогодні тут готують фахівців широкого профілю з глибокими спеціальними знаннями. Функціонують денна та заочна форми навчання.

 

Олександр Ляшенко, декан факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки ОНМУ

Сегодня говорить о том, что можно существовать Одессе без водного института — это просто немыслимо. СКЛЕЙКА. Я хочу сказать, что мне очень приятно, что я возглавляю старейший в нашем университете факультет. В следующем году мы будем отмечать столетие кораблестроения в Одессе и в то же самое время на нашем факультете существует одна из молодых специальностей для нашего учебного заведения, это компьютерные науки. Обе специальности требуют определенного уровня знаний, подготовки и надо сказать, что наши выпускники могут себя найти и хорошо трудоустроиться.

Також одним із старіших факультетів є судномеханічний факультет. Він існує з дня створення університету, а в цьому році став частиною нового інститут морського флоту у складі ОНМУ. Тут готують інженерів-механіків за фахом – експлуатація суднових енергетичних установок, організація і управління судноремонтним, суднобудівним виробництвом на підприємствах морського транспорту, технічне обслуговування флоту, ремонт суднового устаткування, тощо. Основною частиною процесу підготовки фахівців морського флоту є виробничі практики, під час яких студенти набувають навиків і досвід роботи в машинному відділенні, судноремонтних і суднобудівних заводах, науково-дослідних організаціях, судноплавних компаніях, як українських, так і іноземних.

Олександр Шумило, директор інституту морського флоту ОНМУ

Мы рады видеть будущих абитуриентов каждый день, но тем не менее сегодня мы провели общую интегральную встречу с нашими будущими абитуриентами. Мы готовим будущих специалистов по разным специальностям. Это разные специальности: это и технические специальности и гуманитарные специальности. Последнее время в университете произошло ряд структурных изменений. Были созданы три института: институт морского бизнеса, институт морского флота, директором которого я являюсь, и морской гуманитарный институт. Украина морская держава, а в морской державе всегда будут актуальны и востребованы морские специальности, морские специалисты, те специальности, по которым мы и готовим.

На заході пояснювали правила вступу, абітурієнти змогли отримати поради щодо вибору професій, пройти психологічні тести та отримати консультації щодо результатів. Також відбувся майстер-клас, де абітурієнти прослухали поради щодо успішної здачі ЗНО з математики, іноземної мови та української мови та літератури і побували на екскурсії таємниць університету. Так як університет був збудований на місці інституту шляхетних дівчат, тож там є на що подивитися і чому здивуватися.

В’ячеслав Рубський, настоятель храму ОНМУ

…День открытых дверей -это каждый день в Одесском национальном морском университете, то есть каждый день когда вы придете, мы будем рады открыть для вас двери и все объяснить, у нашего университета есть душа, есть не только корпоративный дух, не только свой почерк, но есть душа в которой есть наш православный храм настоятелем которого я являюсь 16 лет.

Вступаючи в студентську сім’ю Одеського «Водного», молода людина отримує доступ до таємниць майбутньої професії, а той, хто отримує диплом ОНМУ, впевнено входить в життя, заздалегідь знаючи про свою професійну затребуваність. Велика кількість і широкий діапазон морських спеціальностей, що вивчаються в Одеському національному морському університеті, підкреслюють його унікальність у світовому масштабі.

Комментарии закрыты