Сучасне освітлення, зручні лавочки і цікаві арт-об’єкти — так 23-го вересня, під оплески, після реставрації урочисто відкрилася перша черга бульвару Жванецького, від Художнього музею до вулиці Торгової. Не дивлячись на економічні труднощі, пов’язані з карантином, роботи проведені в термін і на століття, — підкреслили депутати Одеської міської ради від фракції «Довіряй ділам». При реставрації першої черги бульвару не обійшлось без неприємних сюрпризів на верхній терасі, які, на щастя, мерії вчасно вдалось ліквідувати, зазначив Одеський міський голова Геннадій Труханов, який відкрив урочистий захід.

Мер зазначив, що для спасіння тераси був розроблений спеціальний проект, за яким вдавили свайне поле та поклали на нього монолітну плиту. Також були прокладені канали зливової каналізації, якої тут не було раніше.

Наступним етапом реконструкції відомого одеського бульвару на честь ще більш відомого одеського сатирика Михайла Жванецького стануть роботи між Торговою та вулицею Гоголя. На урочистому відкритті одесити на пам’ять подарували Геннадію Леонідовичу картину із зображенням Воронцовської колонади, що символічно, бо реставрована вона в каденцію нинішньої влади. І подякували за відроджений бульвар.

Найближчим часом буде розглянутий і план благоустрою паркової зони на схилах під бульваром Жванецького. Наприкінці офіційного виступу Одеський міський голова Геннадій Труханов звернувся до Михайла Михайловича Жванецького, який безпосередньо не був присутній на події через карантин, але буде дивитись або вже дивиться це відкриття, — з побажанням міцного здоров’я.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован