21 квітня одеський оперний театр представляє оперу Джакомо Пучіні «Богема». За диригентським пультом – запрошений маестро – головний диригент Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва Володимир Врублевський. Наша знімальна група побувала на брифінгу та на репетиції вистави.

Запрошувати для участі в спектаклях диригентів це звичайна світова театральна практика. Звісно це подія і для диригента, і для музикантів та солістів. Нове імя. Нові краски, нові можливості співпраці. Одеська опера запросила за диригентський пуль на свою репертуарну виставу – оперу Джакомо Пучіні «Богема» головного диригента Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва Володимира Врублевського.

Володимир Врублевський, диригент ( м.Київ)

Володимир Врублевський розпочав свою творчу діяльність  на посаді диригента донецькому театрі опери і балету. Після майже 20 років праці перебрався до Києва. Маестро співпрацював із всесвітньовідомими майстрами оперного та балетного мистецтва. Виступав з вітчизняними та зарубіжними симфонічними оркестрами. Активно бере участь у міжнародних фестивалях і гастролях. В Одесі Володимир Врублевський не вперше. І дуже радий що йому запропонували диригувати саме Пучіні «Богема»

Володимир Врублевський, диригент ( м.Київ)

Проникнутися відчуттями до легендарних героїв паризької богеми, прогулятися по тісних вулицях Латинського кварталу і відвідати знамените кафе Момю» можна 21 квітня  в одеській опері.

Комментарии закрыты