ПРЕМ’ЄРА В ОПЕРНОМУ

9 та 10 листопада в Одеському оперному театрі відбулись прем’єрні покази опери Верді «Травіата» в постановці  головного режисера театру Євгена Лавренчука за диригентським пультом – головний диригент оперного В’ячеслав Чернухо-Воліч. Як і попереджували на прес-конференції учасники творчого процесу, вистава вийшла нестандартна, яскрава в прямому сенсі цього слова. До постановки було залучено най модерніше сценічне обладнання, частина якого була придбана спеціально для «Травіати».

КОНКУРС КОРОТКОГО МЕТРУ

Конкурс короткометражних стрічок «Короткі зустрічі» був започаткований Одеською кіностудією, разом з Міністерством культури України, з нагоди 100-річчя кіностудії та спеціально до дня народження культового режисера Кіри Муратової. Церемонія нагородження відбулась в арт-центрі Віри Холодної. Саме в цьому місці розташований павільйон, в якому власне і народжувалось століття тому українське кіно.

  ЛІТЕРАТУНИЙ ВЕЧІР В ЄПАРХІЇ

В молодіжному відділі Одеської Єпархії відбувся літературний вечір, присвячений творчості Івана Тургенєва. Подробиці в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты