5-го квітня під керівництвом Одеського міського голови Геннадія Труханова відбулося дистанційне засідання міського оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Мова йшла про ковід та протистояння йому.
З 29-го березня міська ПЛР-лабораторія в Інфекційної лікарні Одеси почала свою роботу. Про це в ході засідання оперативного штабу в мерії розповіла директор департаменту охорони здоров’я Олена Якименко. За її словами зараз обробляються дослідження пацієнтів інфекційної лікарні та дитячої лікарні №3.
Міський голова доручив Олені Якименко забезпечити можливість і для педагогів міста проходити ПЛР-тестування в лабораторії.
Також Олена Якименко відзначила, що в міських лікарнях створено понад 200 нових точок централізованої подачі кисню. А в Центри медико-санітарної допомоги містом передано 135 концентраторів, і сімейні лікарі будуть вирішувати, кому їх надати за медичними показаннями.
Щодо вакцинації. У Одесі її пройшли 3754 людини — співробітники медустанов різних форм власності, громадські діячі та інші фізособи. Вакцина AstraZeneca надійшла в кількості 5 тисяч доз, а на обласний склад надійшло 4,5 тисячі доз вакцини Pfizer, але вона розрахована тільки на будинки для людей похилого віку та персонал, який їх обслуговує.
Серед викладачів шкіл на ковід хворіють 150 педагогів, — інформувала присутніх директор міського департаменту науки та освіти Олена Буйневич. На що мер Геннадій Труханов зауважив: всі вчителі шкіл, які захворіли на робочому місці, повинні бути забезпечені містом необхідною допомогою.
Очільниця департаменту освіти додала, що одеські школярі 5-11 класів продовжують навчатися дистанційно, а початковим класам надали можливість вибору. І на даний момент на віддалене навчання перейшли 274 класи початкової школи. З цієї кількості лише 20 закриті на карантин через коронавірус і ГРВІ.
Усі соціальні установи міста при посиленні карантину продовжують працювати в умовах спеціального режиму і при необхідності надають соціальну допомогу на дому. Про це на дистанційному засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації розповіла директор департаменту соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська. Наприкінці засідання Одеський міський голова Геннадій Труханов підбив підсумки: місто робить все можливе, аби протистояти небезпечній хворобі, але сьогодні від кожного одесита, від виконання ним норм захисту та його уваги до ближніх, — залежить, як скоро ми переборемо пандемію. Також мер подякував усім, хто працює над цим у місті.

Комментарии закрыты