ИТОГИ И ПЛАНЫ

 3 8 по 18 вересня в нашому місті проходив третій фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». На сцені театру відбулися оперні та балетні спектаклі, прем’єри сезону та фестивалю.   До нашої студії завітала генеральний директор театру Надія Бабіч. В бесіді йшла мова про підсумки фестивалю та майбутні прем’єри.

 

СЕМИНАР В БИБЛИОТЕКЕ

«Зберігати і не дати зникнути». В Одеській національній науковій бібліотеці 21-22 вересня проходить Всеукраїнський семінар для бібліотекарів «Сучасні тенденції розвитку краєзнавчої бібліографії в бібліотеках України». Більше 50 бібліотекарів-бібліографів з наукових, обласних, шкільних і сільських бібліотек різних міст і сіл протягом двох днів матимуть можливість обмінятися досвідом, отримати методичні консультації та презентувати видані новинки. Про те, чому подія представляє інтерес не тільки для професіоналів бібліотечної справи, а й для самого широкого кола читачів — розповість наш кореспондент.

 

ФЕСТИВАЛЬ СТЭМ

Майбутнє не тільки за інноваціями, але і за людьми, які їх будуть творити. 23 вересня на фестивалі інноваційної освіти в Музеї цікавої науки вирішили привернути увагу дітей і розповісти що точні науки і робототехніка — не так вже й складно. Подробиці з Музею і фестивалю від наших кореспондентів.

Комментарии закрыты