У Клініці Святої Катерини діє сучасне відділення ортопедії і травматології. Лікарі тут можуть лікувати переломи без гіпсу, допомагають забути про болі в суглобах і швидко повертають пацієнтів після травм до активного життя. Фахівці Клініки володіють інноваційними методами хірургічного та терапевтичного лікування, які ефективно відновлюють здоров’я пацієнтів.

У новій багатопрофільній лікарні Святої Катерини на вулиці Малиновського,61-Г активно працює сучасне відділення ортопедії і травматології. Досвідчені лікарі володіють унікальним досвідом в лікуванні хвороб суглобів і застосовують найбільш інноваційні методи для швидкого відновлення функцій опорно-рухового апарату. Тут надають екстрену допомогу при травмах і проводять щадні, мінімально інвазивні операції при різних захворюваннях кісток і суглобів. Життя це рух. У Лікарні Святої Катерини людям повертають можливість рухатися без болю і відчувати всю повноту життя.

Цей пацієнт потрапив до лікарні з переломом. Лікарі провели діагностику і прийняли рішення оперувати.

Костянтин ПАЛАГНЮК, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
Мы будем проводить фиксацию локтевой кости, которая поломана в средней трети, пластинкой с угловой стабильностью, которая позволит нашему пациенту очень раннюю реабилитацию — мы практически будем вести пациента без гипса.

Пацієнтові була виконана максимально щадна операція. Пошкоджені кістки з’єднали за допомогою металевих імплантів. Для цього використовуються новітні системи фіксації — титанові пластини. Вони надійно скріплюють кістки між собою і допомагають тканинам зростатися. Дуже важливо, що гіпсову пов’язку в цьому випадку можна не накладати. Пацієнт швидко відновлюється і повертається до звичного способу життя.

Костянтин ПАЛАГНЮК, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
Наша особенность заключается в том, что мы используем импланты последнего поколения, которые фиксируют кости настолько надежно, что в послеоперационном периоде практически иммобилизация не нужна.

Період після операції проходить практично без болю, — розповідає лікар. Секрет — в застосуванні передового методу інфільтрації м’яких тканин спеціальними знеболюючими препаратами. Цей метод активно використовується в європейських і американських клініках. Завдяки титановим пластинам, які надійно фіксують перелом, пацієнт через короткий час може починати розробляти оперовану кінцівку і займатися лікувальною фізкультурою. Лікування травм і переломів — не єдиний напрямок роботи. Ортопеди-травматологи Лікарні Святої Катерини виконують також заміну суглобів. Використовують при цьому якісні та безпечні імпланти провідних світових виробників. А мистецтво ендопротезування фахівці Лікарні осягали в провідних клінічних та тренінгових центрах Англії, Франції і США.

Костянтин ПАЛАГНЮК, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
Мы в Клинике Святой Екатерины организовали фактически полностью и ортопедию, и травматологию — в полном объеме. Занимаемся малоинвазивными операциями на суставах и заменами суставов, и любыми переломами, с которыми может встретиться человек. Владеем всеми методами оказания помощи нашим пациентам. В Клинике есть все, все современное, все передовое. Фактически у нас собралась хорошая команда докторов, которые максимально отдаются и пациентам, и специальности. 

Фахівці Лікарні Святої Катерини володіють унікальними технологіями лікування суглобів. Проводять артроскопічні операції на суглобах, які не вимагають значних розрізів тканин. Виконують складні реконструктивні втручання — і таким чином допомагають пацієнтам позбутися наслідків травм і захворювань. Для діагностики стану кісток і суглобів тут використовують сучасне обладнання експертного класу. Наприклад, рентген-апарат видає знімки високої якості — при мінімальній дозі опромінення. Комп’ютерний томограф останнього покоління робить сканування з високою швидкістю і забезпечує контроль дозового навантаження для пацієнта. Тут виконується також весь спектр ультразвукових досліджень. А апарат МРТ взагалі один з кращих на Півдні України. На ньому можна проводити дослідження пацієнтів з великою масою тіла під наркозом. Вся діагностика — в одному блоці. Це дає можливість швидко і комплексно обстежити пацієнта і встановити діагноз. Одесити можуть бути впевнені: в Клініці Святої Катерини працюють кращі ортопеди-травматологи і вони володіють всіма методами сучасного лікування. Все діагностичне обладнання — останнього покоління. А якість медичної допомоги на рівні провідних європейських клінік.

Комментарии закрыты