«Твоя краса – безмежна мить чудова…» За цю мить краси, і щоб вона була нескінченною — б’ються профі beauty-індустрії. Саме для них, а також на користь усіх жінок Півдня України — з 16 по 18 листопада відбувається XIX Міжнародний форум індустрії краси «Style&Beauty» в концертно-виставковому комплексі Одеського морського торгового порту.

Інна ЗИНСЬКА, керівник проекту Style&Beauty ВЦ «Одеський Дім»
Выставка «Style&Beauty»  — это ежегодный проект выставочной компании «Экспо-Юг-Сервис» и выставочного центра «Одесский дом». Выставка проводится ежегодно в ноябре и собирает лучшие инновации в области beauty-индустрии.

«Style&Beauty» — знакова щорічна подія в індустрії краси. Тут знаходять своє відображення актуальні тенденції галузі, виставка об’єднує тисячі фахівців індустрії краси та споживачів. На ній присутні такі напрямки, як професійна косметика, естетична медицина та апаратна косметологія, професійні засоби і інструменти по догляду за нігтями, обладнання та аксесуари для перукарень, салонів краси і SPA-центрів, тату і пірсинг, професійний одяг та ще багато важливого і цікавого у сфері краси.

Бела ХАНАМЕРЯН, генеральний директор компанії «Експо-Юг-Сервіс»
Каждый форум имеет свое лицо. У нас два мероприятия: весной это выставка «Технологии красоты», осенью это «Style&Beauty». И, конечно же, осенний форум больше направлен на технологии, которые помогают нам справиться с погодными воздействиями в зимний период. Для специалиста, который работает в этой сфере, важно знать, что появилось, как работает. Выставка — это прекрасная возможность это посмотреть, попробовать, принять участие в мастер-классах и понять, насколько это можно применять. Программа большая, много мероприятий: парикмахерское искусство, ногтевые технологии, построение имиджа. Есть очень много технологий и направлений, которые показывают именно на выставке. И в этом ее ценность.

Отже, Форум «Style&Beauty» — це не тільки безмежна кількість експонентів, виставкових стендів та покупців, але й насичена велика програма навчальних заходів, що сприяють популяризації досягнень індустрії і професійному зростанню фахівців. Тобто проходить «Style&Beauty» в форматах «бізнес-бізнесу» і «бізнес-споживачеві». В цілому спеціалізована програма Форуму включає в себе 16 заходів — це майстер-класи провідних фахівців індустрії краси, семінари, тренінги, навчальні програми з різних напрямків beauty-індустрії, по проходженню яких видаються Сертифікати. Серед заходів майстер-класи по колекції салонних зачісок «Ниряльщіци за перлами», по аерографії на нігтях, семінари «Зроби себе зіркою», «Кольоротипи особистості», «І дали їм Фейсбук… — як зробити ваш ресурс відвідуваним», «Пудровий ефект брів»… Не слід забувати, що на такому заході, яким є «Style&Beauty», кваліфіковані консультації можна отримати також на стендах експонентів. Вони завжди раді поділитися новими знаннями з відвідувачами-спеціалістами.

Інна ЗИНСЬКА, керівник проекту Style&Beauty ВЦ «Одеський Дім»
Выставка этого года отличается большим числом участников. 150 компаний — это лучшие производители и торговые представители мировых брендов — со всех уголков Украины съехались в Одессу.

Бела ХАНАМЕРЯН, генеральний директор компанії «Експо-Юг-Сервіс»
Что на этой выставке ценно для специалистов? То, что те компании, которые представляют здесь свою продукцию, готовят к выставке специальные цены. Это проект, в первую очередь, для тех специалистов, которые работают в beauty-индустрии. Судя по посещаемости выставки — это около 8000 человек, которые активно работают над тем, чтобы мы были красивые, молодые, ухоженные и с хорошим настроением. Для них эта выставка ценна именно получением новых знаний, повышением своего мастерства.

Відвідування «Style&Beauty», участь в програмі є одним з найефективніших шляхів підвищення професійного рівня beauty-профі і придбання конкурентних переваг в професії, — так, без сумніву, вважають і учасники, й гості. Нагадаємо, форум відбувається з 16 по 18 листопада в концертно-виставковому комплексі Одеського морського торгового порту.

Комментарии закрыты