На сьогоднішній день, в ряді будинків вже створені ОСББ і в процесі їх поточної діяльності виникає необхідність відповідних змін, у тому числі —  до статутних документів. Про це говорили 23 січня в пресс-центрі «Одесит «. Спікери пояснили  можливі причини змін та як вірно оформлювати документи  щодо зміни статуту ОСББ. Спікери наголосили, що це робити обов’язково для кожного об’єднання, адже в іншому випадку ОСББ можуть виключити з реєстру неприбуткових організацій.   Тому головам ОСББ треба бути уважними.

Ольга Фартушняк – голова ОСББ «Зелений квартал»

15-16 год был, скажем так, ознаменован внесением изменения в уставные документы и связаны с изменением в налоговом законодательстве, там обязали все ОСМД до января 17 года определенные поправки и если этого не произошло, их могли исключить из реестра неприбыльных организаций. А ОСМД мы как знаем они имеют статус неприбыльных организаций, ну как пример — это изменения в налоговом законодательстве также эти изменения проходят и в других законодательствах. Второй пример это перераспределение полномочий по утверждению цен и тарифов между государственными структурами — вот тоже такая тонкость, не все о ней знают…это из личного примера — у нас тепловой устав, он утвержден и там есть ссылка какие полномочия у ОСМД

Форма даного протоколу повинна бути обов’язково затверджена наказом Міністерства регіонального будівництва та житлово — комунального господарства № 203 від 25 серпня 2015 року. Тому спікери радять звертатися до спеціалістів і не нехтувати порадами юристів.  

Комментарии закрыты