Вже третій рік поспіль Всесвітній клуб одеситів проводить конкурс «Особистість та подія року» за версією клубу. Його ціль – визначення найбільш знакового внеску в розвиток міста, його творчого потенціалу, формування іміджу Одеси в Україні і за її межами. Традиційно нагороджує переможців конкурсу Президент клубу, письменник Михайло Жванецький. Хто одержав призову статуетку цього року, далі в сюжеті.
Кожного року в нашому місті відбувається багато різноманітних культурних подій. Вже втрете всесвітній клуб одеситів розглядає основні події в області культури, обирає найкращу з них та називає людину, яка була найцікавішою. Переможцями попередніх конкурсу були композитор, джазмен Юрій Кузнєцов, диригент камерного оркестру Ігор Шаврук, другий фестиваль Золоті скрипки Одеси та Корпорація монстрів. Традиційно ця подія відбувається за присутністю Президента клубу ,  цьогорічного ювіляра Михайла Михайловича Жванецького.

Михайло Жванецький, президент Всесвітнього клубу одеситів

 Это называется с новым 1986 годом. Вам слово. Мне не нужно. Нам нужно всегда. я шел сюда. Давно не был на прекрасном собрании. Зал маленький-лица родные

Серед присутніх в залі були переможці минулих конкурсів і нинішні номінанти. «Особистістю  року -2018» одноголосно було визнано письменника Сергія Рядченка. Сергій  викладав англійську мову в університеті, працював перекладачем в Африці, писав тексти для команди КВК «Одеські джентльмени». Автор збірників повістей та оповідань. Недавно вийшов його роман «Укротитель баранов».

 Сергій Рядченко, письменник

 это такое место клуб одесситов, из рук которого получать награды и признание для меня очень приятно. Это лишено пафоса. Это ближе к реальности, чем любые другие отмечания в нашем городе. Мне вдвойне приятно, что меня тут признали

Подією минулого року  визнаний унікальний проект за плаванням у відкритій воді Oceanman Odessa. В ньому брали  участь майже 800 учасників з 17 країн світу. Одеський етап був єдиний у світі, який мав благодійну складову.

 Власта Шовковська, проект Oceanman Odessa

то, что сделала Одеса, не делал никто в мире. Мы побили все рекорды. Все было селано с любовью

Наш легендарний земляк, письменник- сатирик Михайло Жванецький вручив лауреатам грамоти та призові статуетки.

Михайло Жванецький, президент Всесвітнього клубу одеситів

 Одессу настолько все знают, все будет отмечено здесь, будет рано или поздно известно по стране и дальше. Этот город уникален. Одно название вызывает у людей позыв скажите что-нибудь.. чтобы человек из Одессы что-то сказал. Я эти пользуюсь. Я торгую Одессой. Все что я делаю здесь, я распродаю по всему миру.

 

Комментарии закрыты