Хто з одеситів не чув про дивовижну людину, директора зоопарку Ігоря Бєлякова? Енергійний і креативний керівник такого складного об’єкту, як велика домівка для тварин, автор захоплюючих історій і квестів, людина, яка любить свою справу і дітей, для яких вигадує надзвичайні заходи.  Щороку всі з нетерпінням чекають музичний подарунок від Ігоря Бєлякова – кліп, присвячений тваринці, що буде оберігати рік наступний. І ось нова грань таланту цієї людини – побачила світ його перша книга «Особистий кодекс».

Ігор Бєляков, директор зоопарку

Книга складається з двох частин. Перша була написана 10 років тому, друга — цього року. В ній немає головної дійової особи. Всі персонажі — це збірний образ людей, яких автор зустрічав протягом свого життя.

 Ігор Бєляков, директор зоопарку

Книжка вийшла в кількості 1 000 примірників. До іі виготовлення Ігор Бєляков долучив своїх доньок. Молодша намалювала дракона для обкладинці, а старша, яка до речі працює з батьком в зоопарку, набирала тексти.

 Ганна Бєлякова, донька автора книги

Міфічні істоти, які населяють книжку, схожі на єдинорога і дракона. Вони, за словами автора, гості з інших галактик. «Особистий кодекс» написаний під впливом одних з найулюбленіших письменників автора — Стругацьких. Тут багато недомовленостей, багато поміж рядками, тобто книга для вдумливого, неквапливого читача. (24-25)

 Іван, перший покупець

Презентація книги Ігоря Бєлякова «Особистий кодекс» відбулась у всесвітньому клубі одеситів.

 

 

Комментарии закрыты