Фото тварин з пошкодженою зовнішністю 1 грудня презентували в бібліотеці імені Багрицького. Таку виставку було організовано членами Об’єднання зоозахисних волонтерських груп міста. Як зазначають волонтери, метою є показати, що внутрішня краса вихованців важливіша за зовнішню. А ось на скільки їм це вдалося, дивіться далі.
Протягом двох тижнів з 1 грудня в Одесі проходить фотовиставка «Особливі», присвячена врятованим тваринам, що залишилися з пошкодженнями зовнішності після нещасних випадків, або безвідповідальності людей. Представлено 27 фотографій різних авторів, які дали притулок тваринам з інвалідністю: кішок, собак, голуба, лисеняти та овець.
Юлія Ігнатенко, волонтер
У такого проекта есть не только стремление показать конкретные истории, но и, в общем то, этот проект несет в себе цель показать людям, что не нужно бояться брать таких животных, что любое животное при хорошем подходе, при любви и внимании расцветает и готово стать полноценным членом семьи и полноценным домашним любимцем.
Катерина Бродська, волонтер
Может быть больше понимаешь, что, если бы не ты, то он скорее всего не был бы жив. В большинстве ситуаций это так, потому что не выстраиваются очереди за тем, чтобы забрать с улицы больных и покалеченных. Та даже и здоровых не особо.
Лікар-ветеринар нагадала власникам собак і кішок про основні симптоми погіршення їх здоров’я. Наприклад, якщо тварини стали полохливими, це може означати послаблення слуху або зору. А на медогляд водити домашніх вихованців рекомендують раз на півроку. Багато тварин, чиї фотографії представлені на виставці, незважаючи на різного роду травми, знайшли новий будинок і люблячих господарів. Волонтери закликають городян не залишатися осторонь і допомагати бездомним та особливим тваринам.

Комментарии закрыты