У 2017 році через Департамент праці та соціальної політики було реалізовано виплат та соціальних гарантій на загальну суму 2 млрд. 40 млн. грн. Про це під час звіту щодо роботи Департаменту у минулому році повідомила його директор Олена Китайська. Вона зазначила: на ринку праці в місті останні декілька років зберігається стабільність, а рівень зареєстрованого безробіття залишається майже найнижчим по всій Україні: сьогодні він складає 0,3%.

Олена Китайська, директор Департаменту праці та соцполітики ОМР

Необходимо отметить, что сегодня количество заявленных вакансий в Центрах занятости 1:1. То есть, один человек, который находится на учете, и одно вакантное место. По уровню заработной платы мы говорим о том, что сегодня уровень заработной платы в городе Одессе растет. По тем данным, которые сегодня есть у нас, по трем кварталам 2017-го года, среднемесячная заработная плата сегодня составляет больше, чем 6800 гривен.

Олена Китайська зазначила: Міська цільова програма надання соціальних послуг та інших видів допомоги має унікальний спектр напрямків і загальний розмір фінансування у минулому році склав  понад 292 млн. грн. Але Департамент працює не лише над кількістю послуг, але й якістю їх надання.

Олена Китайська, директор Департаменту праці та соцполітики ОМР

Поэтому мы работаем с международными фондами, и вот в прошлом году был заключен меморандум с Фондом ЮНИСЕФ, в рамках которого был открыт Центр интегрированных социальных услуг на Косовского, 2. И дальнейшие наши планы — расширение работы в таком формате, во всех районах города Одессы.

Комментарии закрыты