Видавництво «Старого Лева» оселилося в Одесі!. В самому центрі міста відкрився новий книжковий простір зі смаком кави. В книгарні- кав’ярні можна підібрати будь-яку книжку видавництва Старого Лева, випити запашної кави, поспілкуватися з відомими письменниками. На відкритті простору була присутня головна редакторка видавництва, письменниця Мар’яна САвка.

Книгарня-кавярна Старого Лева – це четвертий монобрендовий заклад на просторах нашої країни. Торік відкрились книгарні в Києві Львові та Дніпрі, ось тепер і в Одесі. Поштовхом створення такого книжкового простору був фестиваль «Зелена хвиля», де протягом декількох років традиційно представлено видавництво Старого Лева, розповідає головний редактор видавництва, письменниця Мар’яна Савка. На думку редакторки, у нас величезна кількість людей, закоханих у книжки. Тому було вирішено наблизити книжки до читача.

 Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева»

Це не просто книгарна-кавярна- це культове місце, де можна не тільки приємно провести час. Ми працюємо з читачем, пропонуючи багато новинок. Одеса- те місто, яке нам подобається. І ми хотіли би, щоб наш одеських читач був читачем Старого лева. Ми мали позитивні відгуки, тому наважились на такий крок.

На полицях книгарни-кавярні можна знайти видання від найсвіжіших новинок до раритетів, за якими полюють гурмани.  Книги з мистецтва, дитяча, художня, науково-пізнавальна література.

 Христина, відвідувачка

Я обрала Теслу, бо я дуже полюбляю його як особистість, як винахідника. Зараз вивчаю найвеличніші постаті світу, щоб зробити комікс про них, як про супер-героїв.

 Марія, відвідувачка

 я уже купила несколько ниг. «Як розмовляти з дітьми про мистецтво». Простим язиком обясняется как разбираться в искусстве.думаю еще что-то куплю

Світлана, відвідувачка

 Я дуже довго чекала відкритя. Я читаю видавництво з перших книжок.коли наклади були зовім інші. Покупала у Львові, Києві, замовляла он-лайн. Тепер то є дуже зручно прийти, погортати книжки, тому що ніщо не порівняється з відчуттям дотику, запаху фарби, папір.

Час від часу книгарна-кавярна Старого Лева планує запрошувати письменників, які будуть мати невеличкі презентації в камерному варіанті. Ну а працівники книгарні, що відкрита з девятої ранку до девятої вечора – це і цікаві співрозмовники, і консультанти.

Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева»

Я думаю, що це місце на Катеринінській дуже добре для того, щоб передохнути, зупинити час. Неймовірний краєвид. Зупинка часу з книжкою, щось корисне.

Повне інтерв’ю з головною редакторкою видавництва «Старого Лева», письменницею Мар’яною Савкою дивиться в черговому випуску програми «Культурна палітра».

 

Комментарии закрыты