В Музеї сучасного мистецтва Одеси втретє відкрився пятиденний міжнародний фотофестиваль Odessa//Batumi Photo Days. Понад 100 гостей з різних куточків планети приїхали до нашого міста, щоб поділитися своїми досягненнями, навчатися на лекціях і майстер-класах. Головну експозицію фестивалю  готував куратор з Сінгапуру Кеін Лі і назвав її «В очікуванні літа». Наша знімальна група вже познайомилась з мистецтвом учасників виставки.

 З 19 по 23 квітня в Одесі проходить третій міжнародний фотофестиваль Odessa//Batumi Photo Days. Понад 100 гостей з України, Польщі, Сінгапуру, Грузії, Литви, Фінляндії, Словаччини, Латвії та Молдови протягом 5 днів  обмінюються своїм баченням світу на тему «Завтра-сьогодні». В програмі фестивал. Лекції, майстер-класи, виставки та фотопокази.

 Катерина Радченко, директор фотофестивалю Odessa//Batumi Photo Days

Ми спробуємо під час фестивалю візначити місце української фотографії в міжнародному контексті. Зрозуміти, яким чином вона розвивається і яке в неї майбутнє.

Перша експозиція, яка відкила фестиваль цього року= це своєрідний експеримент. Вона зєданала зусилля запрошеного куратора Кевіна Лі з Сінгапуру та 14 українських фотографів.

  Кевін Лі, куратор вистаки (Сінгапур)

в прошлому році ми зустрілися з Катериною в південній Кореї. Знайшли спільні та відмінні речи в фото укр і азії. Тому приїхав в таку далеку країну і спробувати це.

Кевін назвав виставку «В очікуванні літа». Це проста й оптимістична метафора, зауважив він – літо, як час нових починань, нових бажань, нового натхнення. Чекаючи на нього, люди пожинають плоди праці минулих сезонів. Для того, щоб створити експозицію був проведений відкритий конкурс — зі 123 фотографів з України Кевін Лі відібрав 14 сері, які сформували головну експозицію.

  Владислав Краснощок, фотограф (Харків)

 єто одна из сторон моего творчества. Я работаю с анонимной фотографией.чужая фотография. Я ее пітаюсь снова вівести в жизнь. Чтобі она не погибала  на чердаках, а работала для зрителя.

Запрошеним куратором була відібрана серія робіт криворіжського фотографа Артура Бондара, навіяна подіями на майдані.

 Артур Бондар, фотограф (Кривий Ріг)

у нас  лето ассоциируется у всех по разному. Для меня єто поездка к бабушке. Может он счет , что постмайдановский периорд на пути к чему-то правильному.я надеюсь

 Світлана Левченко, фотограф (Київ)

23.18 -23.27 В токам стиле у меня 2, 3 проекта. Єо назівается коллаж, арт-обїект. Єто не фотография, понятно

єто нарядная. Отом, что не хватает красотив плане внутренней красоті.вкуса жизни в принципе.

 Дарина Дейнеко-Казьмірук, фотограф  (Київ)

єто собранніе вещи с разніх коллекций. Разніх альбомов, разних людей. Меня заинтересовала сторона фотографии, обратная, котолрая более важна. Чем лицевая.

Виставка-дослідження української сучасної фотографії «В очікуванні літа» експонуватиметься до 19 травня. Більше познайомиться з учасниками фестивалю, з куратором основної експозиціі Кевіном Лі можна в черговому випуску програми Культурна палітра.

 

Комментарии закрыты