Стамбульський парк на схилах Приморського бульвару планують відкрити вже в травні нинішнього року. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомила директор департаменту міжнародних зв’язків Світлана Боєва. Очільниця відомства зазначила, що Одесу відвідала турецька делегація, учасники якої будуть контролювати фінальний етап роботи з благоустрою Стамбульського парку. На сьогоднішній день триває узгодження дат, коли вище керівництво Стамбула зможе прибути до Одеси для участі в урочистій церемонії.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я абсолютно уверен и скажу вам, что за прошедшие 2 года в развитии наших дипломатических отношений, восстановлению братских отношений, партнерский отношений, за 25 лет независимости нашего государства, такой активности не было в нашем городе.

Крім того, в рамках благоустрою Грецького парку, який розкинеться на схилах Приморського бульвару під Воронцовською колонадою, будуть проведені укріплювальні роботи — повідомив міський голова Геннадій Труханов. За його словами, цю статтю витрат планують закрити за рахунок залучених коштів. Також мер повідомив, що одеська делегація на чолі з головним архітектором Олександром Головановим побувала в Афінах, де домовилася про передачу Одесі копій архітектурних шедеврів Стародавньої Греції.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Проведена очень большая работа, в плане того, чтобы нам передали копии шедевров для того, чтобы мы их разместили в Греческом парке и в том музее, который мы планируем организовать. то есть, это не просто парк с зелеными насаждениями, он также будет нести смысловую нагрузку. сегодня идут активно работы в Греческом парке. только на укрепление подпорной стены, необходимо в одной части — более 200 тысяч долларов, и в районе Воронцовской колоннады — для того, чтобы ее укрепить, потому чту специалисты установили, что она сползает, нужно порядка 500 тысяч долларов.

Комментарии закрыты