СПІВПРАЦЯ ДВОХ БІБЛІОТЕК

2018 рік — рік відновлення незалежності Грузії. Цій важливій даті присвячена низка заходів на поглиблення культурного співробітництва Грузії та України.  Одеську національну наукову бібліотеку з робочим візитом відвідали грузинські колеги. Був урочисте підписаний Меморандум про співпрацю між Національною парламентською бібліотекою Грузії та Одеською національною науковою бібліотекою  та відбулась творча зустріч із  генеральним директором бібліотеки, літератором та телеведучим Георгі Кекелідзе.

ПЛАНИ КІНОСТУДІЇ

23 травня 2019 року легендарна Одеська кіностудія художніх фільмів урочисто відзначить свій 100-річний ювілей.  За свою багаторічну історію студія створила велику кількість популярних фільмів, які по праву давно вважаються справжніми шедеврами вітчизняного кіно. Кіностудія і досі залишається значимим культурним надбанням та предметом гордості не лише для Одеси, але і для України. Щоб зберегти цей статус, керівництво розробило план реновації кіностудії. В чому він полягає, розповіли журналістам на прес-конференції.

АКВАРЕЛЬНИМИ СТЕЖКАМИ

У виставковій залі Одеського обласного центру української культури  відкрилась персональна виставка члена Національної спілки художників України , полтавчанки Ольги  КЛОЧКО   «Акварельними стежками».

Комментарии закрыты