ЗАКЛЮЧНІ СЕРІЇ

До 100-річчя Одеської кіностудії  та  225-річчя від Дня заснування Одеси у кінозалі кіностудії відбулась прем’єра заключних серій фільму «Пантеон Одеси». Нагадуємо, цо зйомки історико-публіцистичного серіалу проходили на 2-му християнському кладовищі, а також у будинках, де проживали герої проекту, таких як Будинок-музей відомого художника Євгена Буковецького. Там бувало чимало знаменитостей: Костанді, Купрін, Бунін.  Дев’яту та десяту серії бачили наші кореспонденти.

РОДИНА СПІВАКІВ З ОДЕСИ

В заключних серіях меморіального проекту «Пантеон Одеси» автори згадали незаслужено забутих артистів одеського оперного театру. Серед них співаки Микола Савченко, якого порівнювали з Шаляпіним, та відомий одеський тенор Ніл Топчий,. До речі, Нил Георгійович належить то великої родини співаків Топчих. Про нові факти з життя цієї унікальної творчої сімї розповів програмі краєзнавець Валерій Шерстобітов. Нещодавно побачила світ невеличка книга, написана в співавторстві з нащадками відомих виконавців. Вона має назву «Род певчих из Одеси».

 27-й АЛЬМАНАХ

В інформаційному агентстві Контекст-Причорномор’я відбулась презентація 27-го номеру історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика».  Вересневий випуск видання – традиційний подарунок Почесного громадянина Одеси та Одеської області Сергія Гриневецького та авторського колективу збірки до дня народження міста.

Комментарии закрыты