Одеса — це великий хаб, а день міста тут — справжнє свято, до якого причетні абсолютно всі. На цьому наголосив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Одеської кіностудії. Він зазначив, що знаходитись в Одесі в таке свято дивовижно, але його візит приурочений не лише до цього.

Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України

Зокрема, ми обговорювали нові проекти. Як ми можемо їх сприяти, але насправді робити разом в Impact Hub. І завжди приємно зустрічатися там з друзями і тим, що ми робимо. Я вважаю, що Одеса сама як великий хаб. З людьми, які відкриті, які дивляться на світ. Ми готуємо Одеський безпековий форум. Ми почали про це говорити. І ми хочемо, щоб він був присвячений саме чорноморській безпеці. І коли тут, в Одесі, знаходишся саме сьогодні, в день міста, — це атмосфера справжнього свята. Я в Києві не пам’ятаю, щоб з самого ранку ви йшли і вам кажуть: «Зі святом!» І ти всім кажеш: «Зі святом!» От в День міста в Києві начебто все добре, але такої атмосфери немає.

Саму Одеську кіностудію міністр назвав справжньою легендою. Він зазначив: на жаль, через завантаження в роботі, дивитися стільки фільмів, скільки хотілося б, не вдається. Коли є півгодини вільного часу — зазвичай краще виділити їх на щось інше. Але потрапити в місце, що зберігає дух всіх найулюбленіших фільмів, від яких в дитинстві та молодості перехоплювало подих, — унікальна подія.

Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України

«Место встречи изменить нельзя» — ну, це така легенда. Але є і дуже прості. Я от згадую дитячі фільми, які дивився малюком. В принципі, це ж все навколо. «Том Сойєр», який знімався там, за рогом. Це все дуже важливо. Без цього немає нас, немає нашого розуміння. Коли вдається хвилинка — щось дивлюся, але дуже-дуже мало. «Кіборгів» подивися декілька разів, я і представляв цей фільм. Але до інших фільмів… Ну, подивився. Іноді повністю, іноді ні. Але насолоджуватись фільмами дійсно не вдається.

Павло Клімкін наголосив: дуже важливо, аби ми надали нового поштовху і кіностудії, і тим фантастичним, креативним людям, які там працюють.

Комментарии закрыты