ВЧИТЕЛЬ-ПОКЛИКАННЯ І ДОЛЯ

День вчителя в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Професія педагога одна з найбільш складних і відповідальних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця викладача гідна великої поваги. Сьогодні поговоримо з режисером, педагогом, керівником дитячої театральної студії Анатолієм Падукою. Його вихованці підкорюють відомі сцени в Україні та за кордоном. Це звісно, велика гордість та щастя для вчителя. Чому і як вчить молодих талановитих хлопців та дівчаток, Анатолій Іванович розповів в студії програми Культурна палітра.

НОВА ВЕРСІЯ ОПЕРИ «ТРУБАДУР»

28 та 29 вересня в Одеському театрі опери та балету відбулась прем’єра нової версії опери Верді «Трубадур». Це ще один приклад плідної творчої співпраці, копродукції міжнародної команди постановників з України, Німеччини та Нідерландів. В квітні поточного року глядач вже мав можливість подивитися виставу «Мадам Баттерфляй», створену в співпраці з європейськими митцями.  С творчою групою «Трубадура» спілкувалися наші кореспонденти.

ІНТЕР’ЄРИ САДИБИ ВОРОНЦОВИХ

У виставкових залах музею приватних колекцій Блещунова відкрилась друга виставка з циклу «Чотири сезони міської садиби Воронцових». На ній представлені матеріали, зібрані при розробці науково-проектної документації на реставрацію будівель і споруд, а також відновлення історичного ландшафту комплексу садиби. Матеріали є частиною зібраного матеріалу і присвячені архітектурі інтер’єрів палацу міської садиби Воронцових.

Комментарии закрыты