У відділенні патології новонароджених лікарні імені Резніка проходять лікування найменші пацієнти нашого міста — крихіткам всього від декількох днів і до 3-х місяців. Більшість дітей знаходяться в палатах разом з мамами, проте є і відмовні діти. Саме вони потребують особливої ​​уваги та підтримки з боку медпрацівників. Пневмонія, бронхіт, жовтяниця та інші хвороби — щоб стати здоровими, крихіткам потрібні хороші умови. У наданні яких відділенню допомагають благодійні організації, зокрема і «Людська гідність». 23 листопада відділенню патології новонароджених члени організації передали речі, яких в лікарні ніколи не буває багато — пелюшки, постільну білизну та ковдри для сповивання.

Олена Стречень, зав. відділенням патології новонароджених

В наше такое непростое время мы очень рады что мы можем сотрудничать с людьми, которые имеют возможность и желание — самое главное. Помогать отделению больницы, помогать таким маленьким детям, которые в это нуждаются. Сейчас организация «Человеческое достоинство» приобрела для нас тысячу пеленок. Это очень важно, потому что это тот инвентарь, который быстро изнашивается. Плюс, ещё общественная организация «Человеческое достоинство», мы очень ей благодарны. Они откликнулись на нашу просьбу и приобрели нам кроме тысячи пеленок ещё…у нас в каждой палате есть пеленаторы. И ребенок кладется не просто на пеленатор, а специальный матрасик, чтобы на нем было удобно находится.

Для діток — зручні і красиві матрацики, однак громадська організація «Людська гідність» також подумала і про мам, для яких купили постільну білизну. У відділенні жінки з малюками можуть знаходиться до декількох тижнів — тому лікарняна палата стає справжнім домом, де все має бути затишно і комфортно. 32 маленьких пацієнти відділення побачили цей світ зовсім недавно і зараз їх робота — це рости здоровими і сильними, а про решту, на щастя, подбають дорослі.

Комментарии закрыты