Віце — прем’єр міністр України високо оцінив роботу Пенсійного фонду з початку впровадження пенсійної реформи в Україні. Про це Павло Розенко заявив на спільній прес-конференції з послом США Марі Йованович. Для прикладу ефективної роботи, віце- прем’єр навів данні за жовтень 2017 року, коли за місяць вдалося забезпечити перерахунок пенсій 10 млн пенсіонерів, a зараз відбувається перерахунок пенсій для військослужбовців, який завершиться у травні поточного року

Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр України

Можу сказати, що далі нас чекає безумовно, впровадження накопичувальної системи, безумовно ми будемо рухатися далі щодо персинифікації нашої пенсійної системи але другий момент минуле пенсійної реформи, підвищення мінімальної заробітної плати, який здійснив уряд в минулому році . Лише за минулий рік, власні доходи пенсійного фонду України зросли на 47 млрд грн, тобто на 42%- це перші ефекти від детінізації. Тільки в минулому році легалізовано понад 100 тис. робочих місць, a кількість застрахованих у нас зросла на 185 тис застрахованих осіб, але ще раз наголошую, пенсійна реформа — це не лише зміна формули, не лише підвищення пенсіїї, a ще й покращення сервісу обслуговування.

Також, в ході конференції посол США Марі Йованович вручила голові правління Пенсійного фонду України, Олексію Зарудному сертифікат на 1 млн долларів на придбання сучасного обладнання для отримання всіх видів пенсійних послуг в України . 

Олексій Зарудний, голова Пенсійного фонду України

Хочу подякувати і Уряду США , агентству США з міжнародного розвитку з яким пенсійний фонд дуже плідно співпрацює багато років. За всю цю багаторічну підтримку, допомогу, яку ми маємо в своїй роботі і сьогодні ми бачимо черговий результат цієї співпраці і він є дійсно чудовий. 

Комментарии закрыты