Попри те, що президент України і глава парламенту заперечують проведення в нашій країні позапланових виборів, знаходяться і такі політичні сили, які зовсім не проти вишезгаданої ініціативи. Сергій Мельничук — позафракційний депутат, засновник батальйону «Айдар» їздить по областях України і просуває ідею створеного ним «Комітету із захисту Конституції і прав громадян». Серед основних ідей комітету — проведення позапланових виборів президента і парламенту, а також перепис населення.

ТИТР: Сергій Мельничук, Комітет захисту Конституції і прав громадян

Почему это нужно сделать? Во-первых, она давно не производилась. Последний раз перепись была в 2001 году. И на данный момент, по статистике, в Росию на заработки и на проживании находятся 3 миллиона граждан Украины. В Европу, Америку и другие страны выехало около 7 миллионов. То что нам декларировали что нас осталось 42 из 52, вот ещё можно минусовать 10 миллионов. Но это только те, кто выехали. Реально, нас уже меньше 30 миллионов. Статистику, которую нам дают, рассчитывают на 42 миллиона. Реально нас меньше 30 и надо всё уменьшать в 1,5 раза.

Ми нагадаємо, що не тільки Комітет захисту Конституції і прав громадян говорить про проведення перепису населення. Кабінет міністрів України в цьому році створив Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, заплановану в 2020 році.

Комментарии закрыты