З 1 по 9 червня 2019 року в нашому місті вже в п’яте відбудеться масштабна подія в світі класичної музики – міжнародний фестиваль Одеса Класикс. Як завжди меломанів чекатимуть щоденні концерти, виставки, лекції, творчі зустрічі. Про програму п’ятого фестивалю, про зірок світової класичної сцени, що завітають до Одеси на початку літа, організатори розповіли на першій прес-конференції.

В найкращих традиціях світової класичної сцени організатори міжнародного фестивалю Одеса Класикс представили програму фестивалю за півроку до його початку.  Основна задача Фестивалю , як зазначив його засновник і президент, відомий піаніст, народний артист України Олексій Ботвінов, відкрити для міста видатних майстрів класичного мистецтва – вокалістів, інструменталістів, диригентів, музичні ансамблі, багато хто з яких вперше виступає в Одесі, і в Україні. Приємна новина, британський скрипаль-віртуоз, чиє ім’я входить в топ-десятку найкращих скрипалів 21 століття Данієль Хоуп, втретє приїде до Одеси і вже в новій якості.

  Олексій Ботвінов, президент фестивалю ODESSA CLASSICS

он является артист-резидент фестиваля. Удалось договориться, что в течение 3-х лет он будет на фестивале с разными программами. И , как минимум. два раза сам играть.в этот раз Даниэль Хоуп привозит с собой Цюрихский камерный оркестр.это лучший в мире оркестр по звучанню, по качеству

В рамках фестивалю відбудеться три концерти цього відомого колективу. Родзинкою першого виступу стане участь у концерті талановитих дітей.

  Олексій Ботвінов, президент фестивалю ODESSA CLASSICS 

-дети-скрипачи из Одессы, Киева и Львова. До этого будет мастер-класс Даниэля Хоупа в школе Столярского. Это поддержка украинских молодых музыкантов со стороны такого гениального музыканта

Вперше в Україну приїдуть  легендарний віолончеліст Міша Майський, французьський та італійські піаністи Сіпріан Кацаріс і Пьєтро де Марія. Також виступлять гості попередніх фестивалів скрипалі Робі Лакатош та Майкл Гуттман.

 Олена Зазуля, директор фестивалю ODESSA CLASSICS 

 все гости в восторге от Одессы.самое главное это бренд Одессы.когда мы видим людей, которые гастролируют по всему миру, а приезжая в Одессу, у них радость на лице. Ты понимаешь, как нам повезло жить в этом городе постоянно

Глядачів фестивалю традиційно чекає опен-ейр концерт на Потьомкінських сходах. Крім того в рамках Одеса класикс, 25-27 травні відбудеться 2-й всеукраїнський конкурс   юних піаністів імені Серафими Могилевської. І безумовно, лекції, виставки, творчі зустрічи. Організатори приготували публіці дуже насичену програму 5-го міжнародного фестивалю Одеса класикс.

Комментарии закрыты