19-го грудня в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Грушевського відбулась дискусія «Перший форум інновацій роботи поліції з громадою».

Форум проводився Одеською обласною організацією Комітету виборців України спільно з органами поліції та Одеською обласною бібліотекою Грушевського з метою привернення уваги до проблем безпеки в громаді та обговорення інноваційних інструментів взаємодії поліції з громадою, які посилюють безпеку мешканців та підвищують довіру до поліції. На зустріч були запрошені представники ЗМІ.

Ключове повідомлення форуму, який планується зробити щорічним, – «Змінюйся сам та змінюй систему!». Досвід співпраці поліції з громадою, який було представлено на форумі, впроваджується Координаційним офісом безпеки в м. Татарбунари, Управлінням патрульної поліції в Одеській області, Головним управлінням Національної поліції в Одеській області та його територіальними підрозділами і громадськими організаціями та активістами. Також в заході взяли участь представники Консультативної місії Європейського Союзу, спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні.

На форумі, зокрема, був представлений вже напрацьований досвід шкільних презентацій та діяльності «шкільних офіцерів поліції»; проведення неформальних зустрічей поліції з місцевими мешканцями «кава з поліцейським»; комунікаційних заходів дільничних офіцерів поліції; Програми самооборони для жінок та дівчат; співпраці з вразливими групами (наркозалежними, людьми, які живуть з ВІЛ/СНІД, ромською спільнотою); впровадження безкоштовного мобільного додатку My Pol; комунікації з громадою через соціальні сторінки; діяльність поліцейських комісій; залучення ветеранів МВС до заходів з підвищення безпеки в громадах Одещини.

Комментарии закрыты