3 вересня — стало знаковим днем для городян. В Одесі відкрили новий європейський ліцей з інклюзивними класами для одеських учнів. Як пройшла урочиста лінійка, далі в сюжеті.

3 вересня в Одесі пролунав перший дзвоник для 560 одеських учнів у новому   ліцеї «Європейський». На сьогоднішній день сформовані класи від 1 по 11.  Набрані чотири перші класи які будуть навчатися за стандартами нової української школи. Також є інклюзивні класи, заклад оснащений ліфтом. Захід пройшов за участю керівників міста та області.

Максим Степанов, голова Одеської облдежадміністрації

Сьогодні ми святкуємо в Одесі. це новий ліцей. Що символічно , що він збудований першим в місті за роки незалежності. СКЛЕЙКА. Разом з нами святкує вся область , мені дуже приємно , що в нас в Одеській області почали з’являтися нові школи  в різних куточках нашого регіону.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я хочу поблагадорить всех, кто принимал участие в строительстве и те кто вложил не только сюда труд и душу. Вы когда зайдете, поймете о чем идет речь, насколько все сделано с любовью,  с таким новаторством, вот просто сделано все сердцем. СКЛЕЙКА. Это не предел, мы заложили такую же школу в Суворовском районе , это динамично — стремительно развивающий район  , более 300 тыс проживает людей и школ не хватает . мало того, здесь в Приморском районе , совсем скоро, в этом месяце начнется строительство детского сада

 Також Геннадій Труханов вручив подарунок новому ліцею — два облаштовані комп’ютерні класи.

 

 Алевтина Подорожня, директор ліцею «Європейський»

Нехай Господь благословить сьогоднішній день і нашу школу. Я хочу дякувати всім небайдужим людям, які сьогодні змогли подарувати місту таку чудову школу . Я знаю, що мешканці Приморського району і цього району плекали надію отримати дану школу . вони не були байдужі і я взагалі вважаю, що батьки , небайдужі батьки — це майбутнє нашої сучасної школи.

Далі, у ході святкової лінійки,  до присутніх з онлайн-трансляції з Києва з привітальною промовою звернувся президент України- Петро Порошенко. Після цього діти пішли на уроки, а представники влади — на екскурсію в ліцей.

Комментарии закрыты