Президент Петро Порошенко присвоїв ім’я Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького батальйону оперативного призначення 27 бригади Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Також Петро Порошенко вручив відзнаку батальйону командиру підрозділу полковнику Віктору Толочко. Вітаючи присутніх із присвоєнням батальйону імені Героя Кульчицього, Глава держави нагадав, що за два роки в Україні було побудовано нову українську армію, яка нині є однією з найсильніших в Європі, та здатна виконати завдання Верховного Головнокомандувача, захистити державу.

Влада і Збройні Сили України діяли і будуть діяти в інтересах українського народу та держави. Проведення контрольних льотних випробувань зенітних керованих ракет середньої дальності, які відбуваються у Херсонській області, зумовлене необхідністю бути готовими дати відсіч агресору у будь-який час, заявив Президент Петро Порошенко.

Петр Порошенко, Президент Украины

Незважаючи на погрози Російської Федерації, ми сьогодні і завтра проводимо заплановані навчання. В тому числі і випробування керованих зенітних ракет, бо за 23 попередніх роки система протиповітряної оборони була знищена. І зараз наша з вами відповідальність побудувати повітряний захист Києва і всієї України. І ніхто нас не зупинить. Ми будемо діяти в інтересах безпеки українського народу і Української держави. Пуски відбуваються у повітряному просторі України, над відкритим морем, у повній відповідності до міжнародного права. Повітряні стрільби відбувають незалежно від будь-яких заяв, які робить Москва. Ще раз наголошую: єдина причина, яка зараз змушує нас проводити ці навчання – це необхідність постійно бути готовими до повномасштабного вторгнення з боку нашого агресивного сусіда

Комментарии закрыты