Два місяці тому новим президентом Федерації боксу Одеської області став Халід Мусаєв, і за цей короткий період вже можна сказати, що «боксерське життя» ожило. З успіхом відбулись заплановані раніше турнір пам’яті Бориса Літвака та вперше область приймала Чемпіонат України з боксу серед школярів. Одещина пишається і своїми чемпіонами, і тим, що гідно зустріла спортсменів з різних куточків України і інших країн. Про це йшла мова на зборах Федерації боксу в Одесі 28-го червня. Їх відкрив новий президент Федерації Халід Мусаєв.

Халід МУСАЄВ, президент Федерації боксу Одеської області
Рад приветствовать вас на нашем первом собрании. В первую очередь, приветствую вас и хочу поздравить с днем Конституции Украины. А также благодарю за доверие.

З рук Халіда Мусаєва кращі спортсмени, призери та їх тренери отримали на зборах нагороди від Федерації. Потім присутні обрали старших тренерів по віковим групам — для команд школярів, юніорів, молоді, дорослих та дівчат-боксерів Одеської області. За ініціативи тренерів загальні збори Федерації боксу прийняли важливе рішення відновити напрямок студентського боксу на Одещині.

Сергій АНТОНОВ, головний тренер Одеської області з боксу
У нас растет хорошая смена: из Белгород-Днестровского района есть Юра Захареев, который готовится к Чемпионату Европы. Есть также Дима Молодан, который уже стал финалистом Чемпионата Европы. Есть перспективные девушки Анастасия Крамаренко, Валерия Тельпис, которые вскоре заменят наш взрослый бокс.

Також Федерація боксу Одеської області розглянула систему преміювання чемпіонів, фіналістів та призерів боксерських змагань, які з честю представляють Одещину на рингах України. І ще Халід Мусаєв за власної ініціативи заснував річну стипендію президента Федерації, яку отримають одеські боксери-призери чемпіонатів Європи та світу. Без сумніву, фінансова підтримка перспективних спортсменів сьогодні — це позитивна динаміка у розвитку боксу в Одесі. Для того, щоби долучати молодь до спорту й зводити її на чемпіонські п’єдестали, Федерація боксу активно залучає однодумців.

Трифон АНТОВ, депутат Одеської обласної ради
Являюсь президентом Ассоциации олимпийских видов борьбы и контактных единоборств. Сам я кмс по вольной борьбе, но был период, когда я плотно занимался боксом. И этот вид спорта мне очень нравится. Сегодня так, как работает областная Федерация во главе с Халидом Мусаевым и городская Федерация во главе с Виктором Томилко — результаты видны налицо. Мы будем всячески помогать и способствовать этому виду спорта потому, что он делает настоящих мужчин.

За активну роботу Федерації боксу в проведенні важливих спортивних змагань та за особистий внесок президента Федерації в розвиток боксу — присутні вручили Халіду Мусаєву Подяку та почесну відзнаку. А зараз у Федерації вже повним ходом йде підготовка до турніру пам’яті Семена Трестіна.

Олександр ГОРДІЄНКО, представник Федерації боксу Одеської області
Уже подтвердилось несколько стран: Ирландия, Норвегия, Молдова, Приднестровье, Израиль, Азербайджан в полном составе будет. Мы будем селить всех наших гостей на берегу Черного моря в комфортном отеле. К нам в Одессу все едут с огромным удовольствием. И сегодня, с приходом нашего президента Федерации, мы сделали максимально комфортные условия для наших гостей из других стран и из других городов Украины.

Важливі питання щодо підтримки боксу у райцентрах та селищах підняли представники Федерації, які з’їхалися на збори з боксерських спортивних шкіл та клубів Одеської області, з Ізмаїлу, Рені, Біляївки тощо.

Халід МУСАЄВ, президент Федерації боксу Одеської області
Мы сегодня провели первое собрание Федерации бокса, и я очень доволен. Многие вопросы были обсуждены. Все эти вопросы Федерация будет рассматривать. Я хочу пожелать всем спортсменам и тренерам успехов во всем. Удачи! Победы!

Збори добігли кінця, але вони — тільки початок боксерського, одеського, насиченого подіями літа.

Комментарии закрыты