ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ОНАТОБ НАДІЯ БАБІЧ

Плани та підсумки – з цього складається політика будь-якого театру, його розвиток. Про це наша розмова з генеральним директором Одеського національного академічного театру опери та балету, заслуженим працівником культури України Надією Бабич.

ПОЛІТИКА РЕФОРМ КИТАЮ

У холі Одеського національного морського університету відбулось урочисте відкриття фотовиставки, яка присвячена 40-річчю проведення Політики реформ та відкритості Китаю. Морський університет співпрацює з декількома ВИЩами Китайської народної республіки. На його базі діє центр досліджень Китаю. Саме в рамках роботи цього центру спільно з Генеральним консульством КНР в Одесі і була відкрита виставка.

205 КОБЗАРЮ

В березні цього року вся світова громадськість відзначає 205 –у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Протягом двох століть твори Шевченка активно друкувалися як в Україні, так і поза її межами. З’явився величезний пласт літератури, яка досліджувала різноманітні аспекти многогранної Шевченкової творчості. Вітчизняні та зарубіжні шевченкознавці наводять різні думки і інтерпретації спадщини письменника, але майже всі, шукаючи ключ до його творчості, знаходять його в українській народній поезії.?

 

 

 

Комментарии закрыты