Представники департаменту міського господарство Одеської міської ради відзвітували про виконану за 2016 рік роботу. А також розповіли про те, які цілі поставлені на поточний рік. Подробиці дізнаемося у наступному сюжеті.

Департамент міського господарства Одеської міськради є уповноваженим органом для 16 комунальних підприємств, які провели колосальну роботу за минулий рік. У їх числі і КП «Міські дороги».

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

Силами «Городских дорог» были расчищены Куяльницкая канава. Куяльницкая канава — это открытый канал, который идет вдоль Известковой и поворачивайет вдоль Хаджибеевской дороги. Очищалась проезжая часть Хаджибеевской дороги от грязи и были обустроены кюветы. Также закончено очищение от тростника Румынского канала, проведено исследование ливневых коллекторов мобильной лабораторией

Підвели підсумки роботи «Міськзелентресту». Олександр Козловський зазначив, що в 2016 році існувала програма системи автоматичного поливу зелених зон. Це дозволило значно зменшити витрату води і в 2017 році  робота в цьому напрямку продовжиться. Також директор департаменту назвав головні аспекти роботи «Міськсвітла».

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

В общей сложности, капитальный ремонт внешнего освещение было проведено на 147 улицах и проулках. Заменено 3 286 светоточек, установлено 2 632 новых светильника и смонтировано более 75 км кабельных линий и установлено 312 новых опор.

Крім того, Комунальне підприємство «Сервісний центр» за рахунок міського бюджету очистило близько 20 водойм від сміття, а також провів роботи з ремонту фонтанів. У цьому році планується відновити фонтан «Мала ваза», який розташований в парку Шевченка. Крім того, з 2014 року «Сервісний центр» почав роботи зі встановлення громадських туалетів

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

Всего в прошлом году было установлено 4 туалета и того их уже 14. Были установлены в Старобазарном сквере. Кстати, туалет и с душевой кабиной, потому что рядом находится баскетбольная площадка, которую используют школьники, дети и желающие поиграть. И естественно, этот душ востребован В Михайловском сквере, на Итальянском бульваре и сквере Мечникова. И также восстановили туалет после пожара в парке Победы.

Що стосується роботи «Теплопостачання міста Одеси», то за 2016 рік можна відзначити своєчасний вхід в опалювальний сезон, а також успішне проведення ремонтної кампанії. В тому числі, вперше за 25 років був проведений капітальний ремонт з повною заміною теплових трас.

 

Комментарии закрыты