ЩО НОВОГО?

 Одеський оперний театр  завжди радий бачити свого глядача, який шанує таланти виконавців і відзначає всі події, які відбуваються в театрі. Закінчується 208-й сезон. Про його підсумки та про плани на новий театральний сезон поговоримо з генеральним директором одеської опери Надією Бабіч, вона завітала до нас в гості.

ВЕЧІР СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ

30 червня в театрі опери та балету відбудеться  вечір симфонічної музики Антоніна Дворжака. Чеський композитор розвивав національні музичні традиції. Його твори відрізняються мелодійністю, розмаїттям ритму та гармонією. В програмі: симфонія №9 і концерт для віолончелі з оркестром. Соліст — лауреат міжнародних конкурсів Олександр Лисюк. Наша знімальна група побувала на репетиції.

 

ТЕАТР ДІТЯМ

В «Будинку з янголом» маленькі актори Театральної студії Гоголя показали виставу  «Дюймовочка и мотилек» за п’єсою одеського драматурга Ганни Яблонської. Це перекладення казки Андерсена на сучасний лад, зроблений весело, легко, з гумором талановитою одеситкою, життя якої трагічно урвалося. Драматург і поетеса Ганна Яблонська за життя підкорила театри близького і далекого зарубіжжя, хоча на батьківщині була незатребуваною. І тільки зараз ми поступово відкриваємо для себе її творчість .

Комментарии закрыты