21 серпня в нашому місті для маленьких талантів проходитиме кастинг. Діти віком від 4 до 16 років зможуть спробувати себе у роді телеведучих, моделей, співаків та акторів. Школа шоубізнесу Play Fashion  близько 10 років надає змогу відкрити та розвинути учням свої таланти в різних напрямах, а в цьому році заняття проходитимуть в новому місці.

Інна Гузенко, керівник проекту Play Fashion
У нас дети, ведущие, растут на глазах телезрителей, мы страемся всегда делать интерсные рубрики, меняем их придумываем новые. Сейчас я с радостью хочу сказать, что мы переехали в новый центр. Это БЦ «шевченковский на проспекте 12. А, где мы и находимся и хочу с радостью пригласить к нам новых деток, которые хотят себя попробовать в роли ведущих, актеров, моделей.

Навчання — це не тільки суха теорія. Для дітей цієї школи передбачена практика.
Так, телевізійний проект Play Fashion Junior регулярно виходить на телеканалах Глас, Плюс та Prime-Time  протягом десяти років, а його ведучі як раз і є вихованцями проекту.

Маргарита Гапіч, ведуча проекту Play Fashion Junior

Мне нравится быть ведущей, потому что я развиваю свою речь, получаю бесценный опыт и  когда я выросту, я хочу сать известной журналисткой, а когда мы вместе с плейфешн ездим по разным странам и городам, я узнаю много нового и когда я снимаю репортаж об этих страна

Маргарита вже зняла 10 репортажів, зокрема вона розповідає телеглядачам про різні країни, в які мандрує разом з проектом. Також школа має своє власне видання — журнал під такою ж назвою Play Fashion, в якому діти публікують власні матеріали. Ще один цікавий напрям — хореографія. «Можна не пов’язувати своє життя з танцями. проте це допомагає людині почувати себе більш розкутою та вільною»,  вважає хореограф Артем Сілін.

Артем Сілін, хореограф
Акцент у нас идет на качество в первую очередь, мы не набираем большие группы, ну чтобы максимально уделить внимание каждому ребенку. Сначала у нас разминка в течение 15- 20 минут, и потом уже непосредственно изучаем материал, новые связки, постановки я ставлю разные постановки в разных стилях и хип -хоп и джазфанк и этнические, потому что сейчас грани в хореографии стерты и как основного стиля уже нету.
            
Реалізація людини в соціумі безпосередньо залежить від її  мови — каже викладачка риторики Маргарита Мерінкова. Ознайомитися з тим, як проходять заняття,  можна буде на  відкритому уроці, що відбудеться також 21 серпня.

Маргарита Мерінкова, викладачка риторики
Если театр начинается с гардероба то речь начинается с дикции, поэтому первое, что мы тренируем на уроках риторики это речевой апарат. Это целый комплекс упражнений увлекательных, занимательных, потом нейродинамика, память, внимание скорочтение , умение взаимодействовать друг с другом ну и конечно уменеие

Батьки, що вже привели своїх дітей до школи задоволені, адже навчання це в першу чергу розвиток.

Олена Горбенко, мама
Моя дочь уже три года ходит в продюссерский центр Плейфешн, мы очень всем довольны , ходим на вокал на хореографию. Я вижу, что мой ребенок набирается опыта и мы очень всем довольны.

До речі, в групи дітей розподіляють за віком, вони невеликі, щоб була змога приділити увагу кожному учню.  Більше інформації можна отримати на сайті проекту, або дізнатися безпосередньо від викладачів 21 серпня, завітавши до школи Play Fashion.

Комментарии закрыты