23 серпня у переддень старту нового навчального року, мер Одеси Геннадій Труханов вручив шкільні портфелі більш ніж 160-ти учням Приморського району з сімей, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Таке традиційне свято для першокласників пройде у всіх районах міста.

Портфелі, олівці, зошити, ручки та обкладинки — найнеобхідніше, що потрібно мати першокласнику. Однак для батьків підготовка до нового навчального року малюка — це завжди удар по сімейному бюджету. Так, в переддень Дня знань Одеський міський голова спільно з головами районних адміністрацій ініціювали допомогу нужденним сім’ям у вигляді нових ранців і канцелярського приладдя. 23 серпня зустрічали новий навчальний рік в Приморській районній адміністрації.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Одесситы, как бы им тяжело не было, они всегда были гордыми и семьи тянут из последних возможностей — детей, себя и т.д. И в нашей сложной ситуации, в нашем бурно развивающейся обстановке, нам необходимо не потерять в этом потоке заботу о детях. Не переложить или отнести на второй план, потому что сегодня формируется будущее Украины.

Важливо відзначити, що така ініціатива вже стала традиційною в Одесі. Щорічно міська влада допомагає батькам першокласників зібрати дітей до школи. Цього року подарунки отримали понад 160 хлопців.

Юлія, мати

Конечно очень помогает, потому что не приходится покупать — это очень большая помощь, особенно многодетным у которых много детей и надо покупать всем сразу. Потому что в некоторых семьях в этом году идет два ребенка в школу и те очень тяжело собирать. Поэтому, это кончено, большая помощь.

Свято для майбутніх першокласників та їх батьків пройшло у будівлі Приморської райадміністрації. Організатори підготували яскраву і захоплюючу розважальну програму.

Комментарии закрыты