Зустрічі та прощання, радості та печалі, біль та пристрасть… всі ці миттєвості життя розкриваються через пластику і танець в залі очікування аеропорту.  «Політ в ритмі танго» — нова музично-пластична вистава в постановці Тетяни Борисової. На прем’єрі в українському академічному музично-драматичному театрі імені Василя Василька побувала наша знімальна группа.

Одеський український театр представив на суд глядача нову роботу. Це музично-пластична вистава «Політ в ритмі танго» в режисерській постановці відомого в світі хореографа, учениці легендарного Гедрюса Мацкявічуса Тетяни Борисової. Поціновувачі театрального мистецтва Одеси пам’ятають її першу постановку на сцені театру – «Принцесу Брамбіллу», де вона працювала спільно з Мацкявічусем. Нажаль цей спектакль вже не йде, але її друга постановка «Про кохання без слів» протягом кількох років є незмінним лідером глядацьких симпатій. В новій виставі Тетяна Борисова намагається передати свою любов до танго оточуючим.

 Тетяна Борисова, режисер-балетмейстер

 Я пітаюсь создать атмосферу в которой купаються люди, любящие танго. Дин из них даже рабобатая. Видя бітовие ситуации включает свою любимую музику, и дальше все ситуации он видит в ритме танго

Одже зала очікування авіарейсів… Електронне табло рахує миттєвості життя. Об’єднує та роз’єднує пасажирів, дарує їм надію чи забирає останній шанс. Працівник аеропорту, якого грає молодий артист театру Дмитро Цинковський, спостерігає за всім, що відбувається в залі , і в своїй уяві малює можливі життєві ситуації… через танець пристрасті-танго.

 Дмитро Цинковський, артист театру

 здесь будет показано 9-10 историй: примерение, ссорі, кто-то за своїм ( приговором, кто-то на встречу приключениям. Все через призму танго в моей голове, потому что єто Моя страть

: В аеропорту відбуваються різні історії, прості історії, взяті з життя… Вони хвилюють, вражають глибиною і реальністю.

 Ольга Петровська, заслужена артистка України

 я с колясочкою. Я-мама, которая летит к мужу. В своїм номере я танцую расставание- єто трио. От меня уходит муж. Я ращу сіна одна. Потом син красивій. Мне тоскливо, что муж не видит, какой у нас син.мне нужно отпусть сіна. Он уходит в свою жизнь

Діана Мала, заслужена артистка України

 взагалі танго-мій юлюблений танець.в ньому стільки пристрасті, почуттів. Я танцюю танго ще в одній виставі. Але в цій виставі у мене складана роль. Моя героїня померає на сцені.

: У постановці зайняті близько 30 артистів театру: і провідні, улюблені багатьма і молоде покоління васильківців. Всі вони танцюють танго. І через цей неймовірно красивий, чуттєвий і складний танець передають  любов та ревнощі, радість першої зустрічі та печаль розлучення,  біль та пристрасть.

 Вадим Головко, артист театру

єто очень хорошо, что родится такой спектакль,мне очень інтересно рабо тать именно в таком пластичеком спектакле. Танго очень сложная наука. Не скажу, что ее познали, но приблизились к ней. Владение своїм телом.

Ольга Петровська, заслужена артистка України

4.07- 4.22 я не могу сказать, что мі все профессионально танцем танго. Его нужно учиться танцевать всю жизнь. Но кардій сделал шаг. У кого-то лучше, у кого-то хуже.не судите строго

Побачити, як гострі життєві ситуації васильківці розкривають через пластику і танець можна 31 жовтня, 9 і 26 листопада. Початок музично-пластичної вистави «Політ в ритмі танго» о 18.30.

 

Комментарии закрыты