СКАРБНИЧКА ПОЛЬСЬКОЇ МУЗИКИ

До 100-річчя від Дня незалежності Республіки Польща в культурному житті Одеси заплановано цикл акцій, заходів, концертів, який відкрила концертна програма заслуженого діяча культури Польщі Світлани Самойленко «Золота скарбничка польської музики».  Солістка академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії,  солістка Одеського українського музично-драматичного театру ім. В.Василька, лауреат багато чисельних міжнародних  вокальних  конкурсів Світлана Самойленко завітала до нас у студію.

 

З ДНЕМ  НАРОДЖЕННЯ, МАЕСТРО!

5 квітня народному артисту України, легенді театральної Одеси Семену Крупнику виповнилося би 90 років. На честь ювілею в російському драматичному театрі, в якому артист служив останні 15 років, відбувся театралізований вечір-ревю « З днем народження, Маестро!». В програмі взяли участь провідні  актори одеських театрів.

 

РОМАН-БУРИМЕ

Спільно газета «Вечірня Одеса» і Всесвітній клуб одеситів вперше в Одесі реалізували надзвичайний літературний проект!. Колективний роман-буриме «Не судите черных овец», написаний молодими одеськими літераторами і надрукований газетою в 13-ти номерах. Про роман та сучасну одеську прозу йшла мова на прес-конференції.

Комментарии закрыты