З 26 по 28 травня в Одесі традиційно пройде щорічний фестиваль середньовічної культури «Порохова вежа». Поєднання історії нашого регіону, рицарських турнірів та середньовічних танців — такий захід прийдеться до вподоби кожному. Як організовували фестиваль і на що чекати — розповідали 19 травня у прес-центрі Одесит. 

Сьогодні Одеса, без перебільшення, є фестивальною столицею України. І минулого року організаторам вдалось створити абсолютно унікальне явище — фестиваль середньовічної культури «Порохова вежа». Але поверхневим відтворенням історичного періоду нашої місцевості це не завершилось.

Андрій Шелюгін, упр. охорони об’єктів культурної спадщини ОМР

И в то же время — новый туристический объект, который мы позиционируем, который у нас сегодня находится в стадии уже, практически, завершения — это реплика на Генуэзский замок. Позиционируется, что там будет клуб исторической реконструкции, общественный клуб. Это будет не коммерческое заведение, это будет общественное здание, там где можно будет прийти, ознакомиться с теми великолепными находками Северного Причерноморья

Важливу роль у створенні історичного фестивалю та нового туристичного об’єкта зіграла ініціатива громадських організацій, а це свідчить, що в нашому місті живуть небайдужі ті зацікавленні у розвитку Одеси люди.

Андрій Шелюгін, управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини ОМР

Это вот сегодня, как раз, та инициатива, возможно которую было осуществить только при поддержке очень заинтересованных, очень неравнодушных к истории, к Одессе людей. Это общественные организации наши.

2016 рік в Одесі був роком ста фестивалів — і цього року місто не планує знижувати планку. Серед всіх розваг «Порохової вежі» кожен одесит знайде щось цікаве саме для себе, а також із головою порине в історичне минуле нашої місцевості.

Максим Баранецький, фонд вивчення та збереження спадщ. Одеси «Пам’ять»

Придя в эти дни, вы погрузитесь в атмосферу средневековой культуры, вы даже можете приобрести, наверняка, какие-то интересные сувениры для себя. Вкусить те яства, которые кушали многие века назад, среди всех таверн, которые там будут работать. Посмотреть на рыцарские дома, которые сражаются между собой. Вечернюю программу будет закрывать концертное исполнениее фолк-музыки наших музыкальных коллективов. Это будет каждый вечер. И ярким завершением — файер-шоу. 

Наявність таких історично-розважальних заходів і активна участь одеситів в їх розвитку — найвагоміша запорука невпинного розвитку Одеси на користь кожного її громадянина та гостя.

Комментарии закрыты