Сьогодні, у школах усієї країни лунає трель останнього дзвоника. Останнього дзвоника, який для багатьох випускників стане не тільки символом прощання зі школою, але і символом прощання з дитинством. Одночасно сумний і веселий, цей дзвоник назавжди залишить спогади у кожного в серці.

Дар’я Парфененко, випускниця 11 класу ОЗОШ №62

Последний звонок — это такой волнительный момент, ты понимаешь, что это последний твой день в школе, именно. Он никогда уже не повторится. Волнение у меня сейчас есть немножечко, переживания. Я с этими людьми провела 11 лет, здесь мои лучшие друзья, мы всегда будем встречаться, мне кажется.

 Одеська Загальноосвітня школа №62 сьогодні святкує не тільки Останній Дзвоник, а й оновлення своєї будівлі. Завдяки старанням міста, школі буквально дали друге життя. Свято, яке відбулось сьогодні, учні чекали дуже довго, а відтепер діти будуть скоріше хотіти повернутися до своїх нових інтерактивних класів. Також, випускників і вчителів привітав одеський міський голова — Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Потраченные деньги, это деньги, которые мы вкладываем для того чтобы прекратить эти сборы с родителей и облегчить сегодня участие. Чтобы родители и семейные бюджеты не несли нагрузку по благоустройству школ, что у нас процветало десятилетиями, когда нужно было скидываться на ремонт классов, на замену окон. По сравнению с 2014 годом бюджет развития, а это именно тот бюджет, который позволяет проводить нам данные ремонты, увеличился в 6 раз. С 300 миллионов а 14-м году до 2-х миллиардов в 16 году.

Марія Варна, кореспондент

Створювати умови для того, щоб кожна дитина отримувала задоволення від навчання. Сьогодні місто робить найціннішу інвестицію, а саме — у майбутнє талановитих, здорових і спортивних одеситів.

Сергій Іванов, директор ОЗОШ №62

Вы знаете, впервые за 40 лет сделана огромная работа. У нас за этот год капитально отремонтирована крыша и утеплена. Сделан вентилированный утепленный фасад, очень сильно преобразилась территория вокруг школы.

Також, учні школи отримали два спортмайданчика для занять командними видами спорту, тренажерний комплекс та облагороджену територію, по якій тепер просто приємно гуляти після занять. Попереду потрібно ще багато чого встигнути зробити: бути наполегливими у досягненні своїх цілей, ніколи не здаватися і йти до своєї мрії. Школа №62 вже сьогодні може похвалитись успіхами своїх впевнених випускників.

 Ганна Сугак, випускниця 11 класу ОЗОШ №62

Ну, я занимаюсь баскетболом уже 9 лет. Некоторые медали себе взяла за высшую лигу, за Интерхим играю. Я 2000-го года, уже Кандидат в Мастера Спорта.

Від того, як будуть виховані діти, як вони будуть рости і вчитися — залежить те, якою через кілька років буде наша країна. Можна побудувати стіни будівель, але також важливо розуміти, що в школі має панувати хороша атмосфера підтримки, а для дітей, місце де вони проводять 11 років — було другим будинком, в який завжди буде хотітися повернутися.

Комментарии закрыты