25 травня, по всіх школах міста пройшли найурочистіші лінійки за цей рік, лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. Для деяких школярів це початок канікул, а для інших початок випускних іспитів. Хтось із дітей провчився в школі всього один рік, а хтось одягає шкільну форму востаннє і сьогодні прийшов на лінійку з яскравою стрічкою випускника. Одеська школа №45, яка знаходиться в Малиновському районі цього разу зустрічала на лінійці гостей. В школу приїхав мер Геннадій Труханов — подивитися на концерт і відсвяткувати останній дзвоник разом з дітьми.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Неправильно, непорядочно было относиться так к школам в этих микрорайонах. Где живут рабочие, разные люди живут. Здесь живут одесситы и такие же одесские дети. Делать такой социальный подход, разное внимание уделять школам города — это несправедливо. Среда формирует личность. Если дети ходят в хорошую, красивую, благоустроенную, теплую, светлую, чистую школу — они сами становятся такими. Если наши люди отдыхают в чистых, благоустроенных, красивых парках — они сами становятся, как-то выглядят по-другому. Желание жить по-другому, дышать становится по-другому. Поэтому, мы работаем по-другому, приведя в порядок город, чтобы он соответствовал нашим красивым людям, одесситам. Сегодня 45 школа, все вы можете посмотреть как она преобразилась, сейчас мы пойдем во внутрь. Проведен впервые за 56 лет капитальный ремонт.

Як закінчення лінійки, над школами Одеси лунає останній дзвінок. Щороку цей дзвін віддається в серцях усіх школярів — від перших до випускних класів, він позначає закінчення ще одного навчального року, ще один крок до дорослого життя. Для когось цей останній дзвінок по-справжньому останній — у одинадцятикласників з цього дня починаються вже зовсім інші турботи. Здати ЗНО, вступити до вищого навчального закладу, стати тим, ким хотілося би і працювати там, де подобається. Будувати щасливе життя і бути хорошою людиною.

Комментарии закрыты