Одесу знають та люблять далеко за її межами. Щорічно до нашого міста приїздять мільйони туристів. Одних приваблює чорноморське узбережжя, інших незвичайна архітектура, в якій змішані різні стилі  та напрямки. Тим не менш, кожний відвідувач Одеси знає, що її душа та колорит — в старовинних двориках. Вони , нажаль, поступово зникають. Але існують люди, які прагнуть їх зберегти в пам’яті поколінь. Один з них – відомий фотохудожник Сергій Гевелюк. У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація його альбому та відкрилась фотовиставка «Присвячення одеському двору».

Ковані ворота, покриті патиною; скрипучі дерев’яні сходи, що ведуть в галереї; полісадніки, увиті диким виноградом, та постійні мешканці одеських дворів – ледачі коти… частинку старої Одеси представив на виставці у Всесвітньому клубі одеситів відомий одеський фотохудожник Сергій Гевелюк.

 Сергій Гевелюк, фотохудожник

одесские дворы – такой плавильный котел, в котором переплавлялись различнвые национальности, традиции. Но главное, что двор для меня учитель жизни, дает иммунитет от непорядочности, подлости

На відкритті виставки «Присвячення одеському двору» було презентовано новий альбом Сергія Гевелюка «Двори старої Одеси», який видано спільно з міським управлінням з питань захисту обєктів культурної спадщини.

 Андрій Шелюгін, начальник управління з питать ЗОКС

Єто издание первое вышло на двух языках. Это материал, который мы используем для междунарожных конференций. Мы презентуем Одессу в этом замечательном альбоме.

Це видання можна позиціонувати ще як учбовий посібник для майбутніх архитекторів, зауважив Андрій Шелюгін, щоб вони відчували дух Одеси, намагалися його зберегти та предати в своїх нових проектах..Це не тільки пам’ять про минуле, це – наші прагнення у майбутнє.

  Сергій Гевелюк, фотохудожник

 Я надеюсь, что многим понравится этот проект. как пушинка к пушиночке собирал   40 лет. Здесь есть дворы. Которые выглядят не так, но старые одесситы помнят. Это как семейный альбом Одессы

До альбому увійшло більш ніж 120 фотографій. Крім того, тут можна знайти й адреси того дворика, який зацікавив, але видавці попереджують, що нажаль, той чи інший обєкт може виглядати вже не так. Щоб привернути увагу до рідного міста, його колориту Сергй Гевелюк вирішив продемонструвати свої роботи в трьох вариантах: альбом, виставка фотографій, які в нього не увійшли, та відеоролік з фото.

 Анатолій Горбатюк, письменник

каждая фотография дышит любовью к городу. Каждая интимная. Маленький одесский мирок. Я слежу за его профессиональным ростом. Казалось бы куда, а он набирает и набирает.

Увагу глядача притягують перш за все особливий вигляд майстра та вишуканий смак. Фотохудожник фіксує своєю камерою не тільки фасади будівель, але й атмосферу усередині.в його роботах живе добра пам’ять про минуле.

 Леонід Авербух, врач, письменник

 сережа Гевелюк – он настоящий одесский фотохудожник, он энтузиаст.эта выставка по=настоящему одесская. Он большой мастер своего дела. Он влюблен в свою профессию.

Фотографії Сергія Гевелюка, його присвячення Одесі  — це визнання в любові до кожної її вулички, кожного віконця, кожного камінця.

 

Комментарии закрыты