В одеській пожежній частині №2 провели невеличку екскурсію, показали нове устаткування та зазначили якого не вистачає. 20 грудня до частини завітав одеський міський голова, він послухав і про успіхи, і про проблеми підрозділу. Детальніше про нинішній стан 180-річної пожежної частини — далі у нашому сюжеті.

Пожежники працюють в постійно мінливій і часто нестабільній обстановці. Така професія вимагає не тільки вміння лазити по висувній драбині, користуватися протигазом та рухатися в густому диму, але найважче — кожної миті бути готовим ризикувати своїм життям заради порятунку іншого.

 

Водозбірний рукавник, ну мы называем «штаны», потому что форма у него такая соответствующая. Потом эти штаны накручиваются вот на этот патрубок, это всасывающий патрубок, чисто для забора воды, то есть служит только для заполнения цистерны. Вот, это видите пеналы, в них находятся рукава. У нас есть 3 типа рукавов. Рукава напорные, то есть по которым водичка уже идет прямо к пожару. Вот этот рукав называется всасывающий 125-ый диаметр, это для забора воды с водоема. А вот этот рукав, который меньше, тут диаметр 75, он называется напорно всасывающий.

Так, до Пожежної частини №2 ГУ ДСНС Приморського району, що за адресою Привокзальна площа, 1,  20 грудня завітав одеський міський голова — Геннадій Труханов. Було проведено невеличку екскурсію по підрозділу, в рамках якої показали нове обладнання та зазначили чого ще не вистачає для рятування одеситів.

Олександр Полохач, начальний 6 пожежно-рятувального загону ДСНС

 

На сьогоднішній день ми вже получаємо нову техніку. Але, так як наше місто, Одесса-мама не молодая, і приміщення, в яких знаходиться пожежне депо, іменно в приморському районі, вони мають вже свій вік. Тому надо, однозначно, робити цим приміщенням реконструкцію. Для того, щоб сюди вже заходила нова техніка, нове обладнання, і щоб ми з новими силами, з новою технікою надавали допомогу нашим одеситам.

— Это та техника, которую мы сегодня получаем. Камазы. То, что я докладывал, сегодня дают 5 таких машин и по высоте она сюда не входит.

— Оно сюда не зайдет?

— Не зайдет.

— А Вы планируете здесь переоснащение?

— Да.

Олександр Полохач зазначив, що в першу чергу необхідні: ремонт у 1,5 млн грн єдиної в місті пожежної машини, де на драбині є люлька для рятування, що не в робочому стані вже 10 років; та висотна драбина (70 метрів і вище), з урахуванням того, що таких драбин має бути не менше 4 в місті, тобто для кожного району.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

Не знаю, как у нас закончатся переговоры с нашим застройщиком, но я буду сегодня предлагать, может, если это зависит от исполнительного комитета, чтобы мы нашли в кротчайшие сроки ту сумму, которая необходима для ремонта соответствующей машины. Она должна и мы должны успокоить одесситов, что есть у нас вот такие, вот такие. Да, может быть чего то не хватает, но, в принципе, есть.

2 роки тому з бюджету міста було виділено 30 млн грн, з яких вже витрачено більше 10 млн. На ці гроші закуплено понад 100 тис тонн пального, 400 екземплярів форменого одягу, 50 теплозахисних костюмів, взуття, спец. обладнання та обмундирування для особового складу.

Комментарии закрыты