В Україні – висока пожежна небезпека . Станом на 1 липня, в Одеській області  вже сталося 760 випадків загорянь сухої рослинності. При цьому  все частіше відзначаються випадки пожеж на зернових угіддях в області. Пожежі спричиняють,  насамперед, недотримання правил безпечного збору врожаю землевласниками. Тому, 7 липня. в прес-центрі Одесит представники головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області розповіли орендарям про правила безпечного збору врожаю і як не допустити пожежі на угіддях.

 

Сергій Кучер, нач. Управління попередження НС ГУ ДСНС України

Я вам доведу коротко інформацію станом на 1 липня поточного року вже сталося 760 випадків загорання сухої рослинності. Проте 783 у минулому році . При цьому також відзначаються і випадки пожеж зернових, два випадки в Білгород- Дністровському , в Арцизьскому. , Біляєвському та Кілійському районах. СКЛЕЙКА. Рекомендації щодо забеспечення пожежної безпеки під час збирання врожаю доведе наш співробітник Гомелько Андрій.

Андрій Гомелько, заст. нач. відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС України

Перед початком, та при збиральній компанії потрібно забеспечити безпеку на свої угіддях. Робити оборення полів 4 м від доріг , якщо є угіддя які перевищують 25 га , то розділяти ці поля смугою 8 м., щоб не дати поширенню пожежі якщо така сталася. Повинні бути проінструктовані співробітники цього підприємства що робити під час пожежі. Повинна бути підготовлена спеціальна техніка- трактори, які зможуть під час пожежі зробити відсік цієї пожежі. Також комбаїни повинні бути забеспечені вогнегасниками.

Комментарии закрыты