Крім іншого під час апаратної наради керівник 6 спецзагону ДСНС Одеської області Олександр Полохач доповідав про пожежу в ресторані «Хуторок біля моря», яка минулого тижня так вразила одеситів. Як було зазначено, існувала низка проблем із подолання пожежі: велика кількість автомобілів, через які було важко під’їхати, балони, що вибухали, а також проблема із водою для гасіння вогню.

Олександр Полохач, керівник 6 спецзагону ДСНС Одеської області

Проблематика оказалась та, что на территории побережья, кроме одного пожарного пирса, который был построен в 2014 году, мы забирали воду от Обсерваторного переулка. То есть, подача воды у нас изначально была с большими перебоями. После того, как пожарную машину уже установили на пожарный пирс, когда она смогла проехать через все эти заторы, вот тогда уже началась постоянная подача воды.

Таким чином під час апаратної наради розглянули поточні справи міста та проблеми, вирішення яких потребує співпраці в Одеській міській раді. Перший заступник міського голови Анатолій Орловський вислухав звіти про роботи департаментів та управлінь та побажав всім продуктивного тижня.

Комментарии закрыты