14 лютого православна молодь Одеської єпархії з благословення Високопреосвященнішого митрополита Агафангела відвідала притулок для бездомних тварин «Ковчег». У заході також взяли участь і студенти духовної семінарії.

 Оточуючий нас світ — Боже творіння. Все в ньому створено для споглядання краси — і живе, і неживе. Однак найближчий людині —  саме світ тварин. Чимало його представників стали невід’ємною частиною нашого життя — це домашні вихованці. Однак, пристосувавшись до життя разом з людиною, одомашненнні тварини вже практично не можуть виживати самі без нашої допомоги. Пам’ятаючичи про це, активісти з молоді Одеської єпархії відвідали притулок для бездомних тварин «Ковчег». Хлопці і дівчата допомагали працівникам притулку різноманітними способами.

Навіть найменша посильна допомога радує працівників притулку. Тут знаходяться не лише собаки, є також окреме приміщення для котів

Відвідування притулку, незважаючи на складні умови утримання тварин, залишило позитивні враження. На перший погляд ці тварини можуть показатися небезпечними, проте дивлячись на їхнє ставлення до людей, розумієш, що у них теж є душа.

Людяність — те, що відрізняє нас від світу тварин. Це неоднозначне поняття в малій мірі відноситься до всіх людей, але в повноцінному сенсі людяними можуть бути, як на жаль виявляється, не всі. Саме стикаючись зі світом тварин, які потребують нашої допомоги,  розумієш, наскільки ти людяний.

 

Комментарии закрыты