Один з тих небагатьох митців, в якому щасливо переплелися дар композитора з даром співака, народний артист України Микола Свидюк зібрав на сцені одеської філармонії кращих сучасних виконавців. Лунали відомі українські пісні та пісні, написані Миколою Свидюком. Святковий концерт «Шлягер року» був присвячений ювілею митця.

В неділю ввечері шанувальники сучасної української пісні зібрались в залі одеської філармонії на святковий концерт «Шлягер року». Народний артист України, співак та композитор Микола Свидюк підготував справжнє свято. Микола Свидюк співає серцем,його музика надихає. Митець створює власний музичний світ, в якому поєднуються мелодія, душа та неповторний вокал.

Микола Свидюк народився в Одесі, з дитинства його покликанням стала музика, він відмінно закінчив музичну школу, одеське музичне училище по класу баяна та Київський інститут культури і мистецтв. Він ніколи не зупиняється, постійно працює над собою, пише пісні, створює музику для спектаклів. Концерти Свидюка – це завжди живий звук, справжня музична імпровізація та спілкування зі слухачами.

На свій ювілейний крнцерт Микола Свидюк зібрав творчий десант відомих українських артистів на чолі з Ольгою Сумською. А привітати маестро прийшов особисто одеський міський голова Генадій Труханов.

 Генадій Труханов, одеський міський голова

 Наш земляк Николай Свидюк устроил большой праздник для одесситов. Праздник украинской музыки, песни. Мы благодарны. Что сегодня под крышей филармонии собраны звезды украинской эстрады, которые приехали поздравить Николая с его совершенолетием. Шикарный вил, посмотрите, как он выглядит. 

Мер зауважив, що для нашого міста це велика гордість, що в ньому живуть та працюють такі творчі, талановиті люди, як Микола Свидюк. Міський голова нагородив славетного співака орденом за заслуги перед містом та побажав ще довгих років плідної праці.

Комментарии закрыты